Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Принцип дії регуляторів

Електронні термостати від компанії «Леруа» можуть підтримувати задану температуру завдяки можливостi увiмкнення/вимкнення навантаження (нагрівального елемента опалювальної системи) в залежності від того, що показують датчики температури, враховуючи вплив додаткових джерел тепла (побутових електроприладів, сонця тощо).

Термостати випускають двох видів:

- з виносним датчиком температури (як приклад: датчик температури підлоги)

- з вбудованим датчиком температури повітря

Похибка від заданої температури відбувається на 0,4 0 при включенні та відключенні.

Індикатор (світлодіод) включення навантаження системи опалення знаходиться на лицьовій панелі.

Задана температура встановлюється за допомогою регулювальник з градуйованою шкалою. У регуляторі передбачений обмежуючий механізм, який дозволяє звузити діапазон регулювання температури.

У разі короткого замикання або обрив в ланцюзі датчика температури всі термостати мають захист, який зможе відключити навантаження.

Прилади управління OJ Electronics, це різні регулятори потужності та регулятори потужності з плавним включенням навантаження.

Термостати встановлюються:

- на DIN-рейку

- в стандартну монтажну коробку

Огляд приладів управління OJ Electronics

Термостати для управління системами електрообігріву з датчиками температура повітря та підлоги в залежності від можливостей (функціональних) вони поділяються на такі групи:

- термостати з обмеженим датчиком, є можливість обмежити мінімум і максимум температуру підлоги при заданої температури повітря. Крім того, обмеження температури дозволить захистити нагрівальний елемент, стелю або підлогу від надмірного перегріву (наприклад, коли використовуються дерев'яні споруди)

- термостати з особливим режимом економії електроенергії, що дозволить істотно знизити витрати на опалення. Коли немає необхідності підтримувати комфортний режим, температура повітря в приміщенні може знижуватися на 3-8 0С.

- термостат з поєднаним з програмним модулем. Під управлінням таймера підтримується температура в приміщення, для економії електроенергії забезпечуються режим зниження температури. Потрібно зауважити, що таймер можна запрограмувати на індивідуальні пониження в періоди: ніч, день і т.д.

- інтелектуальні термостати, підтримують функцію адаптації, програмовані мають вбудоване реле часу з дисплеєм для програмування, автоматичного чергування режимів економії енергії та теплового комфорту. Нашому замовнику не потрібно вираховувати, скільки часу потрібно для досягнення потрібної температури, термостат самостійно «ознайомитися» з Вашим приміщенням та зможе розрахувати необхідний час. Функція визначення витрати тепла дозволяє вибрати оптимальний режим роботи та розрахувати економічний ефект від знову заданих програм.

- термостати від утворення льоду та бурульок та захисту водостоків покрівлі

- термостати для систем сніготанення відкритих майданчиків (тротуарів, доріг...)

- пристрої захисного відключення (УЗО) - воно призначене для захисту електричних систем зі струмом навантаження до 16А і забезпечує спрацьовування по струму витоку

- регулятори потужності це ручне регулювання дає можливість задавати періоди часу, протягом якого навантаження увiмкнене. Часто застосовують у системах обігріву коли немає можливості встановити датчик температури

- датчики вологості і датчики температури

Купити регулятори OJ Electronics в Києві та прилади управління OJ Electronics в Києві можна за телефоном: (044) 360-75-92.