Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

50 відтінків сірої натяжної стелі

50 відтінків сірої натяжної стелі

Сірий колір можна назвати універсальним. Він завжди актуальний, в тому числі і в інтер'єрах. Відтінків сірого безліч, починаючи від вугільного, срібного, грифельного, сталевого та закінчуючи голубиним і на цьому список не закінчується. Тому навіть з сірим кольором фантазія дизайнера може розгулятися не на жарт, що дозволяє підібрати ідеальний натяжна стеля під ваш інтер'єр.

Детальніше: 50 відтінків сірої натяжної стелі

Умови експлуатації натяжних стель

Умови експлуатації натяжних стель

З появою натяжних стель у людей з'явилася можливість зробити ремонт свого житла раз і на довгі роки. Адже раніше було так, що поки закінчиться один ремонт, необхідно було починати все спочатку. Натяжні конструкції поклали край цим нескінченним ремонтів. У цьому впевнені майстри компанії Леруа, яка на ринку натяжних стель у Києві та області вже близько 10 років. Наша компанія співпрацює з європейськими виробниками стельових полотен, якість яких ні в кого не викликає сумніву.

Детальніше: Умови експлуатації натяжних стель

Натяжні стелі в маленькій кімнаті: як підібрати?

Натяжні стелі в маленькій кімнаті: як підібрати?

У Києві та області ще багато є мало габаритних квартир, з невеликими кімнатки. Можливість оформити дизайнерські задумки на таких невеликих площах не дуже великі. Багато що проживають у таких квартирах вважають, що навіть натяжні стелі тут не можна встановити. Але фахівці компанії Леруа, які займаються монтажем натяжних покриттів вже близько 10 років, впевнені, що розташовувати натяжні стелі і в невеликих житлових просторах можна, і навіть потрібно. Просто необхідно правильно підібрати маленький натяжна стеля.

Детальніше: Натяжні стелі в маленькій кімнаті: як підібрати?

Дизайнерські натяжні стелі на балконі

Дизайнерські натяжні стелі на балконі

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві і області, фахівцям компанії Леруа часто доводиться створювати обробку в самих малогабаритних приміщеннях. Це балкони та лоджії. Найчастіше міські жителі використовують дані простору як комори непотрібних старих речей. Майстри нашої компанії, використовуючи натяжні конструкції, перетворюють їх в унікальний дизайнерський інтер'єр. Натяжна стеля на балконі. Володіючи рядом незаперечних переваг, натяжні покриття як не можна краще підходять і до балконів. Насамперед, це міцність полотна, особливо тканинного, адже механічних пошкоджень воно практично не піддається. Натяжні покриття легко чистяться.

Детальніше: Дизайнерські натяжні стелі на балконі

Оформлення натяжних стель: запитання та відповіді

Оформлення натяжних стель: запитання та відповіді

Основними вимогами до натяжних конструкцій є гарний зовнішній вигляд та високий рівень якості. Таким чином, сприймають свою роботу і фахівці компанії Леруа, яка на ринку натяжних стель вже майже 10 років. Треба зазначити, що варіантів зовнішнього вигляду, які використовуються в тих або інших дизайнерських задумки є предостатньо. В офіс нашої компанії дзвонять потенційні клієнти з питаннями, пов'язаними з оформленням натяжних конструкцій. У цій статті фахівці коротко дадуть відповідь на основні питання замовників.

Детальніше: Оформлення натяжних стель: запитання та відповіді

Сатинова і матова натяжна стеля: відмінності

Сатинова і матова натяжна стеля: відмінності

Фахівці компанії Леруа, які вже майже десять років займаються встановленням натяжних стель в міських квартирах та будинках киян і жителів Київської області, познайомлять своїх потенційних клієнтів з сатиновими і матовими полотнами. Тут можна дізнатися про особливості, притаманні тільки цим фактурах, які і визначають сферу їх використання, як вони поєднуються з іншими оздоблювальними матеріалами та аксесуарами і, нарешті, в чому їх відмінність.

Детальніше: Сатинова і матова натяжна стеля: відмінності

Картинки на натяжній стелі: фотодрук

Картинки на натяжній стелі: фотодрук

Всілякими малюнками та орнаментами люди прикрашали свої житла вже дуже давно. В одних випадках ці зображення служили захистом від життєвих неприємностей, в інших, вони свідчили про статус власника будинку. Дуже популярними в інтер'єрі приміщень є зображення, особливо на стельовому покритті, і сьогодні. Робляться вони з допомогою фотодрук на натяжній стелі. Приміщення виглядає тоді затишніше та красивіше.

Детальніше: Картинки на натяжній стелі: фотодрук

Унікальні натяжні стелі та їх варіанти

Унікальні натяжні стелі та їх варіанти

Технологія натяжних стель дозволяє сьогодні зробити оригінальний та стильний інтер'єр в приміщенні будь-якого типу. У цьому кожен раз переконуються фахівці компанії Леруа, встановлюючи натяжні стельові конструкції в будинках та квартирах киян і жителів області. Бажання створити в своєму житлі абсолютно незвичайне оформлення, дає поштовх на установку нових конструкцій натяжних полотен. В даний час великою популярністю користуються натяжні стелі з унікальними фотопечатями і конструкції різьбленого типу. Майстри нашої компанії коротко розкажуть про особливості монтажу даного покриття. Для установки цього прекрасного натяжної стелі необхідно два відрізка плівкового полотна.

Детальніше: Унікальні натяжні стелі та їх варіанти

Купити в Києві світлодіодну стрічку

Купити в Києві світлодіодну стрічку

Займаючись встановленням натяжних стель в Києві і області, компанія Леруа в своєму арсеналі має всі основні і допоміжні матеріали для цього. Має компанія та світлодіодні стрічки, які дуже часто використовує в монтажі натяжних конструкцій.

Світлодіодні стрічки, це сучасні прилади освітлення, виготовляються з ламп, що працюють на діодах. Виробляють LED-стрічки двосторонніх добре гнучких друкованих плат, які мають всередині доріжки, для підключення їх до електрики. На них, на однаковій відстані один від одного монтуються діоди та додаткові елементи, які і забезпечують режим оптимального функціонування LED-елементів. Монтажні світлодіодні стрічки можна придбати в бухтах по 5 метрів.

Детальніше: Купити в Києві світлодіодну стрічку

Натяжної стелі: основні компоненти

Натяжної стелі: основні компоненти

Багато потенційні клієнти компанії Леруа, перш ніж оформити замовлення на установку натяжних стель хочуть дізнатися, які невід'ємні елементи входять в цей стельовий комплекс. Займаючись монтажем натяжних конструкцій вже майже десятиліття, наші фахівці охоче відкривають всі секрети цього дивного за красою та тривалого за термінами експлуатації стельового покриття.

Натяжний полотно, натягаючи на багети повинне бути пружним та еластичним з одного боку, та дуже міцним, з іншого, щоб тривалість його експлуатації вимірювалася кількома десятиліттями. Натяжні полотна, в залежності від типу матеріалу бувають плівкові і тканинні.

Детальніше: Натяжної стелі: основні компоненти

Дворівнева стеля в спальні

Дворівнева стеля в спальні

Займаючись монтажем натяжних стель в приміщеннях киян та жителів області, співробітники компанії Леруа приділяють велику увагу дуже важливого місця в будинку, це спальні. Створюючи сучасне оформлення інтер'єру спальні не можна обійтися без натяжних стель, які допомагають створити приголомшливі візуальні ефекти. Особливо це видно на багаторівневих конструкціях, які за зовнішнім виглядом можуть бути абсолютно різними. На одній з поверхні може бути фотодрук, яка вдало поєднується з однотонними елементами іншої поверхні. Розрізняють також дворівневі стелі і по насиченості кольорових відтінків, коли використовуються світлі оформлення з дуже насиченими і досить темними полотнами.

Детальніше: Дворівнева стеля в спальні

Більше статей...

 1. Натяжна стеля у маленький квартирі
 2. Натяжні стелі з квітами: види та варіанти
 3. Натяжні стелі на тканинній основі
 4. Натяжна стеля: стилі інтер'єру
 5. Фарбування натяжної стелі – кілька моментів
 6. Як робити замір натяжних стель?
 7. Стеля зі світлодіодним підсвічуванням – оригінальне рішення в інтер'єрі
 8. Кріплення під натяжну стелю для світильників
 9. Натяжна стеля з нішею для штор: переваги та недоліки
 10. Натяжні стелі – стандарт високої якості та краси!
 11. Характеристика натяжних стель
 12. Корисні або шкідливі натяжні стелі – думка лікарів
 13. Натяжні стелі: технології виготовлення та монтажу
 14. Як вивести пляму на натяжній стелі
 15. Натяжні стелі: якісно, швидко і недорого
 16. Як помити натяжні стелі в домашніх умовах?
 17. Недорогі натяжні стелі глянцеві, матові, сатинові. Які краще?
 18. Натяжні стелі: приватний майстер, невелика фірма або велика компанія?
 19. Натяжна стеля – нижче нікуди. Що робити?
 20. Як закріпити натяжну стелю: кілька питань
 21. Короб з гіпсокартону під натяжну стелю
 22. Крива натяжна стеля: як зробити дивовижні форми?
 23. Миємо натяжну стелю: кілька порад
 24. Холодні натяжні стелі – що це?
 25. Натяжні стелі та штори: як поєднати?