Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Лофт і натяжна стеля

Стиль лофт означає "горище" і можливо буде актуальний для тих, хто хоче зробити стильним власне сам горище свого будинку, ну або будь-яке інше приміщення. При цьому, даний стиль відмінно впишеться як в інтер'єр заміського будинку, так і в міську квартиру в центрі міста. Створити основну атмосферу стилю лофт можливо завдяки звичним оздоблювальним матеріалам, цікавого натяжній стелі та звичайно ж Вашої фантазії.

Лофт і натяжна стеля

Лофт є типовим американським феноменом, і спочатку означав стиль напівзакинутого індустріального будівлі - складу або фабрики. Основними рисами лофта є індустріальні риси інтер'єру, відкриті простори, широкий вікна, цементні підлоги місцями, незавершені цегляні стіни. Основним принципом лофта є величезний відкритий простір, яке при цьому налічує не одну сотню квадратних метрів.

Проникну в кімнату, оформлену в стилі лофт можливо з легкістю розгледіти протилежний кут, так як практично завжди ізолюється тільки підсобні приміщення, санвузол та спальня. Простір є основою для оригінального оздоблення, в якому переважає скло, метал і пластик. Стіни дуже просто оформлені без яких - небудь надмірностей.

Крім цього, особливу цінність стилю лофт надають саме деталі, які могли бути успадковані з минулого життя даного приміщення: стіни без будь-якої обробки з грубого цегли, вентиляція, труби. При цьому на дизайнерів покладається нелегке завдання, оформити приміщення таким чином в стилі лофт, що б воно виглядало як дороге житло.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Відмінними ознаками цього стилю є: історичне приміщення, яке можливо заздалегідь було задумано як нежитлове, кілька сотень метрів та величезний простір, який не розділене перегородками, можливі вікна у всю стіну.

Зазначимо, що стиль лофт зовсім не терпт оздоблювальних матеріалів, власне в цьому і полягає вся суть, бетонну стіну - залишаємо бетонну, цегляну - цегляної. Цікавим ефектом стануть товсті труби, які проходять під самою стелею.

Для тих, кому імпонує стиль лофт, але одночасно з цим важливий та комфорт і зовсім не сприймає пил від нештукатуреных стін та неотделанного стелі, підійде легка стилізація інтер'єру в стилі лофт. Для цього одну стіну можливо викласти плиткою, що імітує цеглу, а ось стеля - це цілий простір для дизайнерської фантазії. Пропонуємо встановити якісний натяжна стеля, який з легкістю можна підібрати під певний інтер'єр. Компанія "Леруа" пропонує широкий асортимент натяжних стель за прийнятними цінами. Вартість натяжної стелі від компанії "Леруа" Вас приємно здивує. Телефонуйте нам за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52 і отримаєте приємну знижку.