Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Декоративна штукатурка

Ще пару десятиліть тому практично єдиним варіантом обробки стін були шпалери. У 90-х роках стали використовувати «шпалери під фарбування». Швидко розвиваються технології у виробництві оздоблювальних матеріалів, нові тенденції в моді на декор диктують і нові вимоги в області оформлення інтер'єру.

У сучасному житті занадто багато несприятливих психологічних факторів, вплив яких можна усунути за допомогою застосування в інтер'єрі декоративних елементів природного походження (вода, пісок, дерево, камінь тощо). Також велике значення мають експлуатаційні характеристики. Вишуканість, краса, індивідуальність і практичність - саме таким вимогам повинен задовольняти сучасний інтер'єр. Домогтися цього допомагає такий сучасний варіант обробки стін як декоративна штукатурка.

Сучасна декоративна штукатурка стала втіленням останніх досягнень в області опоряджувальних матеріалів. Вона дозволяє створити екологічно чистий, простий в експлуатації, красивий і оригінальний інтер'єр з різними структурними, колірними і візуальними рішеннями. Дизайнери й архітектори люблять це покриття за багатий вибір дизайнерських рішень, будівельники - за технологічність покриттів, а забудовники - за зручність експлуатації, ремонтопридатність і довговічність.

Оздоблення інтер'єру декоративними штукатурками має багато переваг.

 По-перше, декоративна штукатурка є досить простим в нанесенні матеріалом. Вона універсальна у використанні, оскільки може наноситися майже на будь-яку, попередньо підготовлену поверхню - цегла, бетон, дерево і ін.

 По-друге, декоративні штукатурки мають відмінні експлуатаційні якості: володіють екологічною чистотою, прості у догляді, довго зберігають колір, стійкі до ультрафіолету і легкому механічному впливу, майже не вбирають запахи, не підтримують горіння, не накопичують статичну напругу і не «збирають пил» .

 По-третє, декоративна штукатурка служить дуже довго, вона легко ремонтується. Для цього достатньо перефарбувати поверхню в інший колір або просто зняти до бетонної основи або зашпаклювати до рівної поверхні і потім декорувати за вашим смаком.

 По-четверте, декоративна штукатурка виглядає набагато естетичніше, ніж звичні шпалери, панелі і т.д. Поєднуючи штукатурку з іншими видами обробки і використовуючи різні технологічні і декоративні прийоми, можна отримати саме незвичайне дизайнерське рішення.

 Декоративні штукатурки надають інтер'єру затишок і тепло, роблять його стильним і індивідуальним, перетворюючи його на справжній художній шедевр.

Отже, ви вивчили всі види обробки поверхні і прийняли рішення обробити стіни свого будинку декоративною штукатуркою. Окрім естетичної привабливості, цей вид фінішної обробки має безліч достоїнств. Найчастіше декоративна штукатурка поставляється у вигляді готової маси-тобто не потрібно нічого змішувати. Штукатурка здатна приховувати дефекти на оброблюваних поверхнях. Можливо нанесення на поверхні з різних матеріалів-на бетон, цегла, дерево, гіпсокартон. Не маловажен той факт, що обробляти штукатуркою можна і криволінійні складні форми. Дивовижна пластичність дозволяє майстрам надавати обриси різних матеріалів, «ліпити» на стінах зображення. За бажанням, в готову масу можна додавати наповнювачі-черепашки, камінчики, слюду. Всі ці неймовірні якості зробили декоративну штукатурку улюбленим матеріалом дизайнерів.

Незважаючи на те, що кінцевий результат багато в чому залежить від професіоналізму майстрів і фантазії господарів, декоративна штукатурка має кілька видів. Поділяються вони в основному iз-за різних наповнювачів.

1. Фактурна штукатурка. На даний момент найпопулярніша і не дорога. В якості наповнювачів використовується мінеральна крихта, волокна дерев, дрібні камінчики, і слюда. Завдяки цим елементам, поверхня набуває ефект об'єму. Фактурна штукатурка красива і складна сама по собі. Часто, результат підсилюють за допомогою штампів і спеціальних фактурних валиків.

2. Структурна штукатурка. В якості наповнювачів цього виду, використовується крихта натуральних каменів і мінералів, елементи кварцу. На відміну від фактурної, структурна штукатурка більш однорідна. Завдяки дрібнозернистим наповнювачам, поверхня стає схожа на кору дерева. Саме через це, структурну штукатурку називають «короїдом». Штукатурка з ефектом мозаїки так само є структурною. Фракція наповнювачів більше і однородней, ніж у звичайної.

3. Венеціанська штукатурка. Виготовляється з мармурової крихти. Часто використовується в класичних, колоніальних, античних стилях. Однорідна, за своєю структурою, є ідеальною основою для створення шедевра. Для роботи з венеціанською штукатуркою потрібна майстерність, досвід і терпіння. Для того щоб вийшла саме венеціанка, а не інше декоративне покриття необхідно суворо дотримуватися технологію нанесення: майстер шпателями або кельмою послідовно завдає від 3-х до 12-ти шарів матеріалу з проміжними просушування. Кожен шар дуже тонкий і не повинен перекрити попередній. Завдяки прозорості матеріалу створюється ілюзія глибини і блиску характерною для мармуру. Коли робота закінчена, готове покриття просочують воском. Венеціанську штукатурку можна зробити тільки з матеріалу - «венеціанська штукатурка». Класична венеціанка - глянцеве покриття з прозорим воском. На даний момент венеціанська штукатурка може бути виконана з перламутром, сріблом або золотом. Вона може бути глянцевою або матовою. Можливе виконання з невеликим, ледве помітним рельєфом. При нанесенні важливо зберегти те, що характерно саме для неї - прозорість і ілюзію глибини.

4. Покриття зі спеціальними ефектами - покриття розроблені виробником для досягнення того чи іншого особливого ефекту, якого складно або неможливо домогтися, застосовуючи традиційні матеріали і методи декорування. До таких покриттів відносяться «ефекти мокрого шовку», «велюру», «пісковика», «кракелюри», «що лесують склади» і т. д. Для досягнення найкращого результату необхідно дотримуватися технології, розробленої виробником.

5. Фасадна штукатурка. Може складатися з різних наповнювачів. Відрізняється своєю стійкістю до перепадів температур і водонепроникністю. В останні роки декоративна штукатурка фасадів завойовує визнання на будівельному ринку. Вона володіє теплоізоляційними властивостями, зовнішньою привабливістю, зміцнює і захищає фасад від руйнувань.

Більш детально ви можете ознайомитися з видами декоративних штукатурок в розділі «Галерея».