Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Галерея

Декоративна штукатурка в Києві

Декоративні штукатурки - це фінішні декоративні покриття для стін та стелі екстер'єру або інтер'єру, за допомогою яких можна створити гладкі, міцні або рельєфні поверхні з різними цікавими ефектами і малюнками. З давніх часів декоративна штукатурка застосовувалася як практична та вишукана обробка, вона пройшла випробування часом і є дуже популярна сьогодні. Блискуча, рельєфна, матова, гладка з оксамитовим відтінком або з перловим відливом, груба або навпаки акуратна, під старовину, природний камінь в різних техніках нанесення: ексклюзивної або класичною. Процес вибору настінних покриттів складний процес при цьому дуже захоплюючий тому, що складно уявити собі неймовірну кількість ефектів, варіантів текстур, способів нанесення, величезна кількість виробників, які з'явились у наш час на українському ринку.

Декоративні покриття в Києві активно розвиваються завдяки в першу чергу: довговічності, неповторності та практичності. Якщо Вам набридли старі, звичні стіни та шпалери, які покриті однотонною фарбою, коли хочеться нового в своєму будинку, довговічного та неповторного, компанія "Леруа" готова запропонувати Вам ідеальне рішення: декоративна штукатурка. Дикоративка зможе додати вашому інтер'єру оригінальний і індивідуальний вигляд, її можна мити при цьому штукатурка дуже міцна. Якщо Ви використовуєте декоративну штукатурку в своєму будинку, то можете бути впевненим в тому, що Ваші стіни не будуть схожі на ще чиї то стіни. Це можна пояснити тим, що навіть якщо буде бажання повторити завдяки декоративної штукатурки якийсь інтер'єр то з точністю до кожного штриха - неможливо. Навіть якщо використовувати однакові інструменти і однаковий вид декоративної штукатурки ми отримаємо трохи різних але при цьому цікавих малюнків.

Матеріалів для оздоблення стін на ринку дуже багато, що ж виділяє декоративну штукатурку? Ефективність результату і простота робіт при обробці - виділяють та роблять декоративну штукатурку відмінним вибором. Потрібно зауважити, що це не єдиний матеріал, який можна віднести до декоративних покриттів.

До декоративних покриттiв так само вiдноситься:

- кам'яна крихта

- "венеціанська" штукатурка

- структурна штукатурка

- які інші покриття не можна віднести з впевненістю до штукатурок, ні до фарб.

Структурна штукатурка - це зерниста маса з домішками гранул (невеликих камінчиків, деревного волокна та ін). Вона буває: силікатною, мінеральної на основі синтетичних латексів.

Флок - це не дуже великі крупинки які наносяться на клей.

Венеціанська штукатурка Київ - дозволяє імітувати мармур. Вона виготовляється з мармурової муки.

Штукатурка "під старовину" - це фарба на основі синтетичних латексів. При її нанесенні на стіну з'являються рівномірні потертості, створюють ефект старовини.

Як правильно купити декоративну штукатурку в Києві?

Абсолютно не псуються від води сполучні елементи, які входять в склад декоративній штукатурці. Завдяки чому штукатурка зберігає свій зовнішній вигляд незважаючи на різні зовнішні впливи. Багато людей не сильно розбираються в будівельних матеріалах, і дуже важко зробити вибір та купити потрібну декоративну штукатурку: будь-яка штукатурка - це паста для нанесення на стелю або стіни. Штукатурку можна використовувати як самостійну обробку або як основу для інших матеріалів.

Декоративні штукатурки поділяються на дрібнозернисті та грубозернисті в залежності від величини зерна.

Механічна стабільність (стійкість) визначає здатність матеріалу до подряпин та ударів.

Процес додавання пігменту (концентрованого барвника) до білого матеріалу називається - колерування, саме завдяки цьому процесу додається кольоровість штукатурці.

Підібрати потрібну декоративну штукатурку в Києві та купити декоративну штукатурку дуже легко, якщо Ви звернетеся до професіоналів, ось наші контакти:

Адреса: Київ, вул..Воровського, 19, офіс 1

Тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67

Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.