Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Фрески

ФрескиДесь на початку 18 століття в Україну прийшов термін "фреска". Прийшов він з Італії, де вперше з'явився в 14 столітті і позначає "affresco", як лист по сирому ще свіжому вапняному грунту.

Досі збереглися шедеври фресок створені великими майстрами епохи ренесансу Рафаелем, Мікеланджело, Джотто та іншими. І тоді і зараз створення фрески відбувається вручну, хоча сучасна техніка створення фрески багато в чому відрізняється від тієї, що використовували в епоху Рафаеля.

Технологія виготовлення фрески наступна: шаром штукатурки вручну покривається неткане полотно, потім на цю штукатурку талановитим майстром наноситься будь-який обраний вами малюнок, вручну прорисовуються всі деталі. Потім малюнок покривається лаком, а потім робиться штучне старіння, затирається мармуровою крихтою. Ось тому кожна фреска є унікальною і неповторною, вона практично не схильна до старіння і буде радувати вас довгі роки.

Володіючи всіма достоїнствами розпису стін фрески не вигорають від яскравого сонячного світла і дуже терпимі до вологи, вони завжди привабливі й цілісні виглядають просто розкішно. Сучасна технологія фрески така, що дозволяє в мінімальні терміни їх виготовлення. Адже самі фрески роблять поза вашим будинком та вже готові монтуються майже як шпалери, при цьому стики між полотнами зовсім непомітні. А виглядають такі як старовинні фрески, як розпис по штукатурці, і виглядають більш ніж розкішно.

Сьогодні дуже популярними, особливо в елітних будинках, стали стельові фрески, цей старовинний елемент декорування, який застосовувався в царських хоромах, в церквах, в античних храмах. Адже вони створюють затишну атмосферу і візуально розширюють приміщення. Як було сказано вище, сучасні стельові фрески не вигорають та легко миються і ще є дуже надійними. Технологія виготовлення фрески дозволяє створювати ексклюзивні, неповторні інтер'єри. Навіть у ванних кімнатах і басейнах фресками можна прикрашати навіть стіни. За допомогою цифрових фресок можна змінити геометрію простору, перетворити в справжнє твір мистецтва стелю або стіни приміщення, створити унікальну та неповторну атмосферу. А це все можливо бо, технологія фрески дозволяє вибирати і тип фактур, а не лише зображення. Ось тому для створення ексклюзивного інтер'єру цифрові фрески "Affresco" стають ефективним прийомом.

Сучасні цифрові фрески дуже популярні, оскільки можуть поєднуватися з будь-яким стилем оформлення, від модерну до класики, адже ви самі вибираєте на свій смак тип зображення і виконання. А ще фрески зносостійкі та довговічні, а також доступні, ось тому вони сьогодні дуже популярні. При елітному ремонту будь-якого приміщення сучасні цифрові фрески дозволяють використовувати різні мотиви, як сучасних майстрів так і класичних, адже живопис є основою для всіх творінь. Будь-який вподобаний вам фрагмент фрески Мікеланджело може бути використаний для оформлення вашого приміщення, зрозуміло, не всі 520 кв.м. Цей вид мистецтва став доступнішим завдяки зміні технології відтворення цифрової фрески, хто хоче долучитися до живопису і може дозволити відтворити унікальні шедеври при елітному ремонті свого будь-якого приміщення.

Фахівці компанії "Леруа" допоможуть прикрасити стелю, стіни або будь-які інші поверхні фресками не менш талановито та чудово, ніж ручний розпис. Для цього не треба бути геніальним художником, просто сучасні технології дозволяють просто і швидко нанести фреску на будь-яку поверхню, але звичайно ж треба бути фахівцем у цій справі. Сам малюнок треба підбирати з дизайнером нашої компанії, а фахівці грамотно підготують поверхню під фреску.