Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як замовити фреску в Києві

Фреска - в сучасному дизайні житла це одне із самих модних течій. Розпис в стилі «фреска» можуть бути як і сюжетні розписи стін різних епох так і авторські розписи. Розпис добре підкреслить колорит інтер'єру і це вирішує вибір замовника. Особливу технологію живопису по штукатурці і означає розпис стін в техніці "фреска".

Замовити та купити фреску в Києві можна у нас. Тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

В сучасному оформленні житла в основному використовується фреска «а -- секко» - вже по висохлій штукатурці ведеться живопис. Особлива живописна фактура, а також її зносостійкість дозволяє використовувати цю техніку живопису не тільки в обробці стін всередині, але і створювати розписи на фасадах будівель.

Родоначальником фрески є Італія і перекладається, як малюнок фарбами на сирому вапняному грунті. У храмах Стародавньої Греції, Стародавнього Риму, Візантії застосовували цей вид розпису. Де в Х-ХІІ століттях з'явилися фрески стіни в Україні. В епоху Ренесансу найбільшу популярність отримав цей розпис. Такі великі майстри, як Андрій Рубльов, Діонісій прикрашали храми в Києві, Новгороді та Пскові.

Сфера застосування фрески найрізноманітніша, і якщо в основному розпис виробляють по штукатурці, то її можна здійснювати також по дереву та залiзу, вона підходить для будь-яких розмірів стін та це є головним плюсом настінні фрески. Процес розпису фрески не виробляє пилу, сміття та бруду. Навіть у обставленому меблями приміщенні настінна фреска може наноситися на стіну, стелю і так далі, необхідно лише звільнити місце, де буде наноситися малюнок. Тільки досвідчений фахівець, рука якого вже набита, як у художника повинен завдавати фреску на стіну. І такі фахівці працюють в компанії Леруа. Для них не складе великої праці, підібрати фреску під інтер'єр приміщення. Велика кількість магазинів фресок є в Києві, але необхідний той, який зможе провести якісну розпис київської фрески.

У нас є великий асортимент фрески стіни: сучасне фото, море, тварини, старовинні картини та багато іншого. На сайті представлений каталог фрески, які здатні стати чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру та будуть виконувати роль твори мистецтва у Вашому приміщенні. В каталозі фресок Ви можете знайти фрески безлічі різних варіантів на будь-який смак, які привнесуть в приміщення частинку культури .

В залежності від наявного інтер'єру приміщення, а також характер самого приміщення, житловий будинок або квартира або це громадське приміщення, ресторан, бар, кафе або магазин можна вибрати фрески стіни придатних для будь-якого типу, так як наш каталог фресок включає в себе різноманіття видів, придатних для будь-якого типу приміщень.

Індивідуальність характеру та смаку господаря, вираз настрою інтер'єру, здійснюється з допомогою декоративної київської фрески, яка являє собою тонку грань, родзинку в дизайн приміщення. Сьогодні київські фрески стіни являють собою тонку грань, родзинку в дизайн приміщення. Широкий асортимент фресок в нашому каталозі допоможе втілити всі свої мрії у вирішенні індивідуальних задумів для будь-якого типу приміщень.