Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

GIRA – якість та безпека

Компанія з Німеччини GIRA – один з лідерів у сфері розробки і виготовлення електрообладнання в світі. Засоби управління електрикою та електро комунікаціями – важливі складові будь-якого сучасного приміщення, які повинні бути не тільки зручними у використанні, але й безпечними. А значить, вибирати виробника слід максимально відповідально.

Детальніше про компанію gira Презентація компанії

Для тих, хто любить надійність, вища якість і ергономічність дизайну в одному виробі, ми пропонуємо продукцію німецької фірми GIRA.

Розетки, вимикачі, диммери ніколи не були настільки зручними у використанні, як сьогодні. Однак зручність використання - це ще не все. Різноманітність форм і кольорів вимикачів GIRA готові постати перед самим вимогливим клієнтом.

У Вас маленькі діти і Ви турбуєтеся про їх безпеку в поводженні з розетками? Немає проблем! Розетки GIRA оснащені захисним покриттям, Вашій дитині нічого не загрожує.

Вас цікавить система "розумний будинок"? Інтелектуальний центр GIRA - обслуговуйте все обладнання в будинку, використовуючи лише рухи або легкий дотик пальця. Тепер системи опалення та кондиціонування, відеоспостереження, охоронної сигналізації та багато іншого, в тому числі і безліч пультів від ТБ управляються одним лише сенсорним блоком.

GIRA Esprit - найбільш популярна і ергономічна колекція розеток та вимикачів. Анодований алюміній, з якого виготовлені прилади, обрамлений в різні кольори з однією лише метою - вписатися у Ваш інтер'єр і служити Вам як можна краще і довше.

Також GIRA System 55 дуже зручна у використанні. Всі вхідні в неї елементи, зроблені в одному розмірі - 55х55см, що дозволяє з легкістю замінювати будь-які розетки, вимикачі GIRA. Також Ви можете підібрати будь-який колір рамок для обраних виробів.