Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Прайси

 LED освітлення
   

Купити LED-освітлення в Києві

LED-освітлення - це одна з найфантастичніших технологій, яка стрімко увійшла в наш побут і в наше життя. Спочатку LED світильники використовувалися в якості декоративного освітлення та підсвічування, так як вони не відрізнялися високою яскравістю. Сьогодні ці мініатюрні і економічні джерела світла, завдяки сучасній технології виробництва зайняли в системі освітлення перше місце.

Купити LED-освітлення в Києві

Застосування сучасних світлодіодних ( LED ) світильників у наш час дуже широко, створювати вологостійкі і надміцні світильники будь-яких форм дозволяє малий розмір світильників, при цьому вимоги до якості та надійності повністю виконуються.

Світильники LED технології значно економічніше по витраті електроенергії ніж світильники з лампою розжарювання та в десятки разів перевищує термін служби. З цих причин технологія led дуже часто використовується в паркових і вуличних світильниках.

Підсвічування та світлодіодні лампи це сучасні, нові кроки для вирішення проблем з освітленням робочих та житлових приміщеннях. Простота установки та компактність LED дозволяє використовувати підсвічування при будь-яких умовах і на будь-яких поверхнях. підсвічування LED дуже добре виглядає як в офісі так і на кухні.

Найскладнішу дизайнерську думку для Вашого басейну, паркової зони або саду допоможуть здійснити вуличні світлодіодні світильники та підсвічування. Вони так само можуть просто висвітлити доріжку до будинку. Вам не прийдеться змінювати систему освітлення у Вашому офісі, саду або складі для того, що б використовувати всі плюси світлодіодів. Ви зможете просто замінити світлодіодні лампи замість застарілих ламп розжарювання і Ви не пошкодуєте.

Перевага світлодіодного освітлення в тому, що він є лідером енергозбереження.

У зв'язку із зростанням цін на енергоресурси уряди різних країн змушують впроваджувати енергозберігаючі технології не тільки у великих компаніях, але і в побуті пересічних громадян. Не стоїть осторонь у питанні світлодіодного освітлення і Україна. Новий етап комплексної програми з енергозбереження вже застосовується досить широко, особливо в Києві, але на увазі новизни LED-освітлення ще не витіснили альтернативні системи освітлення.

LED-освітлення отримали досить велику популярність за рахунок своїх характеристик.

Світлодіодна стрічка світлодіодна лінійка, світлодіодне підсвічування та інші потужні світлодіоди (Київ)- це електронний прилад, по якому проходить електричний струм, що перетворюється в оптичне випромінювання.

Всі вони у використанні достатньо універсальні. Наприклад, понад яскраві світлодіоди використовуються для оформлення вітринних декорацій, святкового оформлення, а також для залучення уваги до написів. Потужні LED-освітлення (Київ) актуальні для локального освітлення та підсвічування, наприклад, при дизайнерських оформленні приміщень як скляних вітрин, так і житлових будинків.

Так, в житлових приміщеннях як і в громадських стали використовуватися досить часто світлодіодна стрічка, світлодіодна лінійка та світлодіодне підсвічування.

Світлодіод має безсумнівні переваги перед будь-яким іншим освітлювальним обладнанням.

По-перше LED-освітлення - понад яскраві і відрізняються високою надійністю, достатньо прості в установці, легкі, майже не нагріваються.

По-друге надпотужні і понад яскраві світлодіоди (Київ) повністю безпечні, дуже економічні, мають тривалий термін служби та залежно від напівпровідникового матеріалу можуть бути різного світла, тобто випромінювати різні кольори. Завдяки цій якості надпотужні і понад яскраві світлодіоди можна використовувати для створення незвичайної лампи, люстри, освітлення, створити живий пейзаж.

В-третіх LED-освітлення абсолютно нешкідливо для очей, так як в цих лампах немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання. Теплове випромінювання практично у світлодіодних лампах відсутнє, немає мерехтіння.

І ще - величезний термін служби, LED-освітлення має термін служби 50 тисяч годин. Це означає, що лампи треба міняти один раз на 12 років і все. При цьому середня споживана потужність становить 10-15Вт при 75-100Вт віддачі ламп прожарюванні. Неймовірна економія!

І ще один плюс - лампи відповідають існуючим стандартам та немає ніякої необхідності міняти світильник, просто змінюється лампа на стінах і на стелі самих різних розмірів.

LED-освітлення є продукцією двадцять першого століття.

За та проти LED-світильники

Світлодіодні світильники радикально відрізняються від ламп розжарювання як за зовнішнім виглядом, так і за основними характеристиками - вони економічні, безпечні та мають значний термін служби.

А ось витрата електроенергії у світлодіода в 8-10 разів менше при однаковій світловіддачі. Така лампочка може прослужити 25 років, якщо її включати 5 годин на добу.

LED-освітлення вимагає в два рази менше енергії, ніж світильники з люмінесцентними лампами .Светодиоды можуть використовуватися там, де є легкозаймисті матеріали або предмети, адже вони практично не виділяють тепла.

У світлодіодах немає випромінювання в ультрафіолетовому та інфрачервоному діапазоні, немає мерехтіння, тому очі людини втомлюються менше. Це особливо важливо при роботі, що вимагає напруги зору.

І ще одне з переваги світлодіода - його дуже маленький розмір. З цього з світлодіодів можна в інтер'єрі компонувати стельові світильники, світлові панелі, лампочки з розсіяним світлом та багато іншого. У компанії "Леруа" Ви можете купити led-освітлення за найкращими цінами в Києві.