Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Про стелі

Існує два типи натяжних стель: з зварної вінілової плівки ПВХ і тканинні безшовні.

Натяжна стеля з ПВХ

Стелі з вінілової плівки виготовляються під індивідуальні розміри і конфігурацію приміщення. Виготовлення відбувається на виробництві шляхом зварювання смуг полівінілхлориду шириною від 1 до 5 метрів на ТВЧ-верстатах. При монтажі полотно натяжної стелі розігрівають газовими гарматами до температури 70 градусів, після чого плівка розм'якшується, і її розтягують на попередньо змонтований профіль. ПВХ стелі поставляються в різних кольорах і фактурах (глянець, сатин, мат, замша і т.д.). До недоліків стель з ПВХ плівки можна віднести низьку морозостійкість (хоча для опалювальних приміщень цей фактор значення не має) і меншу, в порівнянні з тканинними стелями, міцність (більшість виробників стверджують, що такі стелі не вийде пробити, наприклад пробкою від шампанського). Відмітною перевагою таких стель є водонепроникність (легко відновлюються після затоплення) і естетичним зовнішнім виглядом. Найбільш популярні фактури - глянцева, матова і сатинова.

 

Глянцеві стелі дозволяють добитися цікавого ефекту з точки зору дизайну. Глянцеві стелі мають широку кольорову гаму. Відмітна характеристика - дзеркальне відображення. За дзеркальної поверхні полотна приміщення візуально збільшується. Недостатками глянсевих натяжних стель, в порівнянні з матовими і сатиновими, є більш помітна на дзеркальній поверхні лінія шва.

Матове полотно - класичний варіант. Така стеля легко впишеться в будь-який інтер'єр і не буде відволікати увагу від декоративних елементів приміщення. На матових натяжних стелях не буває відблисків, завдяки чому вони точно передадуть будь - який обраний вами колір.

Сатинові стелі схожі з матовими, але рельєф їх гладкий, завдяки цьому світловідбиваючі властивості полотна посилюються, і він здається сліпучо білим. Сатиновая фактура додає легке віддзеркалення світла, полотно набуває практично перламутровий відтінок. 

Текстильна натяжна стеля

Безшовні стелі являють собою текстильне полотно трикотажного плетіння з поліестерової нитки, полотно рівномірно просочують сумішшю на основі полімеру - поліуретану, а потім віджимається, сушиться і  каландрує. Полотно безшовних стель поставляються рулонами шириною до 5 метрів, індивідуальної підгонки під конфігурацію приміщень не потрібно. Для монтажу полотно відпускається за потрібне погонажем з рулону і без додаткової обробки і нагріву фіксується в монтажному профілі. Безшовні стелі поставляються як в білому, так і в кольоровому виконанні. Безшовні стелі за характеристиками міцності наближаються до традиційних методів обробки, не бояться негативних температур.

Взято з wikipedia