Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля в дитячій кімнаті

Натяжна стеля в дитячій

Девіз все краще дітям не втратив актуальності і в даний час. Навпаки, зараз батьки хочуть перетворити кімнату для дитини у приміщення, де він буде підростати, формувати характер, смак, своє бачення на навколишній світ. По цьому слід враховувати деякі нюанси, вибираючи стельове покриття для дитячої. Натяжні стелі в дитячій кімнаті повинні бути якісно і безпечно змонтовані, не тільки практичними, але і дуже красивими. Стельове покриття може бути і нейтрального білого кольору - це класична стеля однак, в даний час велику популярність мають натяжні стелі у вигляді зоряного неба. Імітація зоряного неба в дитячій кімнаті - радуватиме Вашу дитину день у день.

Адже діти швидко ростуть, у них міняються інтереси і пріоритети, а стеля з ефектом "Зоряного неба" може служити дуже довго, його не потрібно міняти, якщо дитина підростає. І в підлітковому і юнацькому віці такі стелі залишаться актуальними. Натяжні стелі в дитячій кімнаті ми встановлюємо окрім білого кольору, самих різних нейтральних забарвлень : блакитних, салатових, кремових і рожевих відтінків.

Величезною популярністю в даний час є установка натяжного покриття в дитячій кімнаті не під зоряне, а під звичайне небо. Для цього методом фото-друк на полотні білого або блакитного кольору, наноситься зображення хмар, сонця,  птахів, що летять або літака. А для створення ілюзії натурального хмарного простору за такою стелею встановлюється спеціальні освітлювальні прилади.

В кімнаті дитини можна створити відчуття і підводного царства. Цей чудовий ефект можна досягти при установці натяжної стелі у вигляді поверхні моря, при правильному поєднаннi покриття стін.

Від декоративного рішення інтер'єру і фантазії замовника залежить форма натяжної стелі і вид його малюнка. Для дизайну натяжної стелі величезні можливості дає комбінація його з білого кольору гіпсокартонної конструкцією. Практично будь-якою формою може бути таке стельове покриття. Встановлене в дитячій кімнаті регульовано і правильно підібране по яскравості освітлювальне обладнання допоможе створити атмосферу тепла і затишку в зоні відпочинку дитини і допоможе максимально висвітлити зону, де дитина робить уроки.

Щоб правильно підібрати стельове покриття в дитячій кімнаті необхідно враховувати покриття стін приміщення, їх матеріал і їх переважаючий колір. Якщо стіни приміщення забарвлені в яскраві кольори, то колір натяжної стелі буде актуальний блакитний. Якщо ж стіни виконані в пастельних тонах, то доречно буде біле стельове покриття.

Встановлювані натяжні стелі в дитячих кімнатах крім своїх естетичних властивостей мають масу достоїнств і переваг у порівнянні з іншими стельовими покриттями. Натяжні стелі ПВХ гігієнічні, антистатичні, не збирають пилу, не виділяють і не вбирають запахи, легко миються, не бояться ушкоджень і протікань. А ще на плівці ПВХ ніколи не заведеться цвіль або грибок. Щоб збільшити висоту невеликого приміщення надати йому об'ємність і виразність використовують натяжні стелі глянцевих фактур.

Ось тому натяжні стелі ПВХ є дуже вдалим рішенням для оформлення інтер'єру дитячої кімнати, які не тільки дають можливість прикрасити приміщення дитини казковими сюжетами, але і допомагають його розвитку, його дорослішання.