Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля зоряне небо

В даний час фахівці компанії Леруа зможуть урізноманітнити дизайн натяжної стелі різними оригінальними та ще більш нестандартними способами, одним з рішень яких дозволяє отримати ефект "зоряного неба".

Існує кілька методів створення натяжної стелі у вигляді "Зоряного неба", основним та найбільш популярним способом є стеля без проколу натяжного полотна. При цьому методі плівка не проколюється, а нитки оптико-волокна кріпляться на пінопласт, так званий фальш-стелю і підводяться впритул до внутрішньої сторони полотна. І якщо при денному освітленні це просто натяжна стеля гладкий та акуратний, то при вечірньому освітленні він перетворюється в мерехтливий тисячами зірок стелю. Це надає приміщенню казкове відчуття.

Iншим способом створення натяжної стелі "зоряне небо" є метод при якому кінчики оптичного волокна проколюючи поверхню стелі, виводяться на його поверхню. І коли включається генератор світла "зірочки" дуже яскраво світяться, притому змінюючи свій колір з ефектом мерехтіння. При цьому методі часто використовують полотно у вигляді оксамиту, щоб кінчики оптичного волокна не було видно, а оксамитова фактура їх сховає. І тоді при денному освітленні така стеля буде виглядати теж чудово.

Фахівці компанії "Леруа" завжди знайдуть чудове рішення для самого вишуканого інтер'єру - натяжна стеля «Зоряне небо». Для цього є різні варіанти оформлення. Для особливої виразності використовуються світловоди інкрустовані кришталиками Swarovski, чітка ограновування яких не поступається навіть брильянту, відтворюючи таку гру світла, яка змагається з яскравими зірками на небі. І все це буде сяяти у Вас на стелі. Але можна прикрасити стелю приміщення та улюбленої Вами фотодруком.

Компанія "Леруа" надає всі можливості, для тих, хто вирішив встановити натяжна стеля "зоряне небо". Фахівці компанії нададуть послуги з продажу та монтажу натяжних стель. Без бруду та пилу з великою акуратністю і в найкоротші терміни буде проведений монтаж натяжної стелі. Наші дизайнери допоможуть підібрати полотно, ідеально поєднується з інтер'єром Вашого приміщення, адже у нас представлений різноманітний асортимент натяжних стель: зі швами і без швів, глянцеві і матові, різних фактур і багатої кольорової палітри.

Пропонуючи тільки високоякісні натяжні стелі, ціни неодмінно Вас порадують, Ви не будете розчаровані, оскільки ми працюємо без посередників. Приходьте, телефонуйте, встановлюйте натяжні стелі, робіть своє помешкання унікальним, зі своїми індивідуальними особливостями.

Ще один з варіантів "зоряного неба", який підійде під певний інтер'єр, це "зорепад", його ще називають французьким. При цьому варіанті оптико-волоконні нитки не тільки не приховує, а, навпаки, їх витягають із полотна на 10-30 сантиметрів. Глянцева,  виблискуюча поверхня темно-синього вінілу полотна ще більш підсилює враження від оптіко-волоконного «волосся», що світиться.

Якщо поряд з оптико-волоконними нитками використовувати кришталеві розсіювачі світла Swarovski,це австрійської фірми, така стеля "Зоряне небо" вражає будь-яку уяву своєю красою. Як яскраві діаманти світять на стельовому небосхилі зірки, граючи всіма своїми гранями.

Для створення будь-якого рівня освітленості в приміщенні нашої компанії є ще один з варіантів "зоряного неба", він найбільш економічний. Тут використовуються як зірочок точкові світильники німецької фірми "Nobile". Ці унікальні світильники діаметром всього 30 мм, а дозволяють створити унікальне освітлення.

Всі ці варіанти натяжної стелі "зоряне небо"Ви можете знайти та замовити у нас в компанії Леруа. Фахівці компанії з радістю зроблять Ваше приміщення затишним та комфортним.