Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля Кліпсо

Тканинні безшовні натяжні стелі Clipso

Найбільшу популярність серед усього різноманіття моделей натяжних стель завоювали французькі натяжні стелі Clipso. І якщо перші моделі безшовних натяжних стель з'явилися в Швеції, то тільки у Франції вони отримали найбільший розвиток. З цього французька технологія виготовлення натяжних стель вважається однією з найдосконаліших, найбільш якісних і довговічних. У світі технологій натяжних стель вона є найбільш вдалою і завоювала найбільшу популярність. Здавна вважаються одними з найбільш якісних і довговічних серед усього різноманіття натяжних стель.

Виготовляються французькі натяжні стелі з високоякісних і екологічно чистих матеріалів, не збирають пил на поверхні стелі, які відповідають самим високим вимогам світових стандартів. Виробник дає високу гарантію свого виробу, встановлюючи до 12 річний гарантійний термін служби таких стель, доповнюючи відповідними сертифікатами якості. З цього французькі натяжні стелі дуже популярні, а це в свою чергу породжує багато конкурентів і навіть підробок. Ціна на такі натяжні стелі досить висока. І ще з хороших якостей французької натяжної стелі, вона може нерівну стелю вирівняти, хоч і візуально.

Для того, щоб в найкоротші терміни повністю перетворити інтер'єр будь-якого приміщення безшовні натяжні стелі ідеально до цього підходять. Монтаж натяжних стель Clipso дуже простий, хоча прослужать вони дуже довго, а от сміття при їх встановленні буде зовсім мало.

Перевага натяжних стель Clipso:

- По-перше їх безпеку і екологічність. Полотна Clipso можуть використовуватися навіть в дитячих і лікувальних установах, так як вони не виділяють шкідливих речовин у навколишнє середовище, самі по собі не пахнуть і не вбирають запахів. При проведенні атестації по міжнародній системі Oeko-Tex Standart 100 матеріал отримав вищу оцінку гарантії його безпеки А+

- По-друге швидкість монтажу і їх легкість. Адже щоб встановити натяжні стелі Clipso не треба ніяких підготовчих робіт, не вирівнюється стеля і нагрів не потрібний, тоді ні меблі, ні все інше з приміщення не виноситься. А після установки полотна сміття або бруду майже немає.

-по-третє міцність і довговічність забезпечена високою якістю продукції  Clipso. Завод в Ельзасі виробляє цю продукцію із сировини, яка поставляється з країн ЄС і яке відповідає стандарту якості ISO9001 і нормам РЄ. Матеріал з поліестру в кілька разів міцніше плівки ПВХ і він стійкий до механічних впливів.

- по-четверте використовувати такі натяжні стелі можна в будь-яких приміщеннях. Адже сьогодні у продажу є стелі з вологостійкими і грязеупорнимі властивостями, найрізноманітнішого дизайну, з антибактеріальними або звукоізоляційними можливостями.

Всі ці прекрасні якості, а плюс до того ж естетичні та експлуатаційні якості, вплинули на популярність нової   натяжної стелі в Україні і особливо в Києві. Все більше жителі столиці віддають перевагу безшовним натяжним стелям Clipso витісняючи всі інші види обробки.

Для установки натяжної стелі з унікальною термозбіжної поліестерної тканиною, компанія Clipso використовує спеціально розроблені для цієї мети кріпильні системи, які дозволяють зробити монтаж натяжних стель швидко, легко і, головне, надійно.

Основними етапами монтажу натяжної стелі:

- на стелі і на стінах закріплюють багети;

- з допомогою спеціальних шпателів Clipso прикріплюють тканину у багетах;

- наступний етап це натяг полотна;

- потім усуваються зморшки на стелі і обрізаються надлишки тканини;

- і на завершення монтуються світильники.