Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Фотодрук на натяжній стелі

На сьогоднішній день фотодрук на натяжних стелях став дуже популярний. В компанію «Леруа» звертаються клієнти, які хочуть встановити натяжну стелю з арт-друком куди завгодно: в спальню, ванну на кухню та коридор. Перетворити абсолютно  будь-яку стелю, можливо, завдяки - фотодруку для натяжної стелі. Ви зможете вибрати картинки для фотодруку з нашого каталогу або самостійно надати будь-яку Вашу фотографію. Головна умова - це гарна якість фотографії. Більш детально про потрібну якість фотографії та її формат можете дізнатися, просто зателефонувавши: (044) 360-75-92.

Ціна фотодрук на натяжній стелі.

В компанії «Леруа» найдемократичніші ціни на фотодрук в Києві. Гарантія на натяжна стеля 12 років, замір натяжної стелі - безкоштовний. Ви платите тільки за сертифікований натяжна стеля.

За допомогою спеціального плоттера відбувається друк на натяжних стелях. Спочатку клієнту показується пробна друк на невеликому відрозі (проба) з малюнком який він вибрав, що б він мав повне уявлення про те, як буде виглядати його натяжна стеля з печаткою.

Часто в компанії «Леруа» фотодрук на стелі замовляють у комплексі:

Зі світлодіодним підсвічуванням

З багаторівневою конструкцією

Фотографії натяжних стель з фотодруком.

На початку сторінки ви можете побачити фотографії натяжних стель з фотодруком. Всі фотографії - виконані роботи фахівцями компанії «Леруа».

При індивідуальному оформленні інтер'єрів використовується фотодрук на натяжних стелях. За невисокою ціною компанія «Леруа» зробить з широкоформатного фотодруку - полотна стелі. Основою для малюнка може бути задіяний будь-який тип матеріалу. Вартість на фотодрук на натяжній стелі залежить в основному від способу виробництва друку, обрана технологія нанесення малюнка та якість використаної фарби.

Ми використовуємо професійну техніку, в тому числі і плоттер шостого покоління, який дозволяє створювати зображення з роздільною здатністю 1440 dpi - вищої якості фото. Саме бездоганна якість відрізняє нас від конкурентів, майже всі фірми які займаються в Києві виробництвом фотодрук на натяжних стелях, використовують китайські плоттери і максимальну якість у них 720 dpi, що достатньо для зовнішньої реклами, але не для фотодруку на стелях.

На будь-якій стелі «Леруа» можливо нанесення фотодруку, не залежно від поверхні матеріалу і структури поверхні. Фотодрук можна нанести на матову натяжну стелю,  глянцеву натяжну стелю, сатинову натяжну стелю й інші види стель. Ми рекомендуємо наносити зображення на плівки білого кольору, це потрібно для того, що б зберегти вихідний колірний діапазон.

В компанії «Леруа» є особлива послуга «проба», в рамках даної послуги попередньо проводиться зразок фотодрук на натяжних стелях для повного узгодження з замовником квітів майбутнього фото зображення.

Значно покращує експлуатаційні характеристики стелі та збільшує термін служби використання якісної та дорогої фарби. Ви можете, не боятись мити полотно, зображення не пошкодиться. Виготовлений в компанії «Lerua» за спеціальною технологією фотодрук на натяжних стелях не вицвітає з часом і не вигорає на сонці.

Ексклюзивна натяжна стеля з фотодруком

Наша компанія надає Вам можливість нанести малюнок на якісну натяжну стелю, це дає необмежені перспективи в дизайні інтер'єру. У нашій компанії існує величезний каталог малюнків для фотодруку, так само Ви можете використати власні фотографії та знімки. Дуже часто наші клієнти вибирають репродукції світових шедеврів живопису і мистецтва. Художня стеля це чудовий, оригінальний спосіб підкреслити своє власне уявлення про дизайн приміщень.

Як замовити фотодрук на натяжній стелі?

Дуже легко просто зателефонуйте: (044) 360-75-92 або скористайтеся формою на сайті.