Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Французька натяжна стеля в залі, студії, гостьвій

Останнім часом натяжні стелі набули широкого поширення в обробці суспільних і приватних інтер'єрів завдяки своїм перевагам: тривалий термін служби, широка колірна гамма, рівна поверхня, вологостійкість. Різноманіття фактур і колірних відтінків дають багатющі можливості для творчості.

Французька натяжна стеля не вимагає особливого догляду, час не владний над його якостями, на відміну від традиційних технологій обробки стель, оновлення яких потрібно проводити кожні 4-5 років.

Купити французьку натяжну стелю

Компанія «Леруа» виготовляє французьку натяжну стелю на індивідуальне замовлення для кожного клієнта. Приміщення може мати будь-яку конфігурацію форми і складності. Рекомендуємо обробку стін робити до монтажу французької натяжної стелі. Вам не про що не потрібно буде хвилюватися, замір компанія виконає самостійно, полотно так само привезе «Леруа», а монтаж стелі зробимо швидко і чисто. Замовлення французької натяжної стелі виконуємо у зручний для Вас час. Ви отримуєте найсучаснішу і моднішу французьку натяжну стелю, прекрасний інтер'єр і відмінний настрій на довгий час. Гарантія на натяжні стелі в компанії «Леруа» - 12 років!

Всі матеріали натяжних стель сертифіковані у Франції і в Україні, вони повністю нешкідливі для здоров'я, протипоказань до застосування не мають. В європейських країнах натяжні стелі широко застосовуються при створенні мікроклімату в медичних установах. Фахівці вважають, що для приміщення де потрібна особлива чистота, потрібно що б стелю на відміну від побілених чи підвісних стель - які сприяють поширенню мікробів і пилу, не збирала пил і не була притулком грибків, ідеально підходить гладка натяжна стеля,  її дуже легко мити і дезінфікувати.

Плівка стелі має величезну міцність, напруження при розриві: по ширині - 13 N/мм2, а по довжині - 17 N/мм2. Сама ж плівка дуже тонка - (0,17 мм) і легка (230 г/м2).

Натяжна стеля витримує велику кількість води (1 квадратний метр полотна витримає до 100 літрів води) , тому можна не побоюватися затоплення з верхнього поверху. Але якщо навіть неприємність сталася, то фахівці компанії «Леруа» зможуть акуратно злити воду з полотна і заправити його назад. Зовнішній вигляд стелі залишиться без змін.

Вартість натяжної стелі в Києві

Вартість натяжної стелі «Леруа» залежить від кількох важливих факторів, які Ви визначаєте для себе самі. Вид полотна, який буде використовуватися (матовий, глянцевий, сатиновий), вид багета (кріплення), колір полотна і його фактура, освітлення стелі, а також наявність і кількість додаткових конструкцій і елементів, які вбудовуються в стелю.

Натяжні стелі у вітальні - функціональність і дизайн

Оригінальний яскравий дизайн або класичний білий колір - натяжні стелі у вітальні дозволять виявити безмежну фантазію в оформленні Вашого інтер'єру. На вибраній Вами стелі Ви зможете підібрати будь-який колір матеріалу і будь-яку фактуру, використовувати всілякі ефекти, включаючи арт-друк і фотодрук. Візуально збільшити простір вітальні і повністю змінити світловий дизайн зможе гармонійно підібраний матеріал стелі.

Саме у вітальні приймають гостей, дуже багато проводять часу в колі сім'ї, спілкуються і відпочивають в кінці робочого дня. І дуже важливо, що б правильно підібрана стеля у вітальні створювала необхідну гармонійну атмосферу. Стиль натяжної стелі у вітальні може бути найрізноманітнішим, важливо, що б вона поєднувалася з основним інтер'єром вітальні, підкреслювала або акцентувала найважливіші деталі кімнати.

Варіанти дизайну стель у залі (вітальні)

Саме у вітальні можна втілювати в життя найсміливіші і оригінальніші ідеї. Завдяки тому, що натяжні стелі візуально збільшують простір, з низької стелі можна візуально зробити вищий - правильно підібравши фактуру і колір, а маленькій вітальні додати простору і кольору. Наші фахівці з радістю допоможуть правильно підібрати натяжну стелю у вітальні (залі) кімнаті, просто зателефонуйте: (044) 360-75-92. Для збільшення простору кімнати ми рекомендуємо встановити - глянцеву стелю у вітальні. Їх повністю гладка поверхня створює особливий ефект дзеркала, і здатна додати глибину і прекрасний вигляд інтер'єру.