Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Тех розділ

Встановлення натяжних стель нашими фахівцями займає лічені години. Ми виконуємо нашу роботу швидко, акуратно, без пилу і бруду, без зайвого шуму. Професіонали компанії якісно виконають замовлення точно в обумовлений час в будь-якій точці Києва або Кіевскрй області.

Наші інженери з задоволенням дадуть відповідь на будь-які запитання, нададуть грамотну консультацію по підбору необхідної конструкції або у виборі виробника матеріалу (плівки ПВХ або безшовного тканинного полотна), а бригада монтажників виконає установку натяжної стелі будь-якої складності.

Наші працівники - професіонали своєї справи. Швидке і якісне виконання роботи поза всякою скромності - наша відмінна риса.

Час установки натяжних стель - приблизно 4 години. Після виконання всіх робіт наші установники приберуть за собою все сміття, що залишилося після проведених робіт, і залишать після себе тільки приємні відчуття рівною, гладкою, радує око поверхні. До речі, якщо порівнювати час установки натяжних стель з часом, витраченим на установку підвісної стелі, то воно виявиться мінімум в три рази менше!

Мінімально можливе зниження висоти стелі ~ 2-3 см, що знову ж таки порівняно з підвісними стелями менше в рази. Якщо передбачаються до встановлення стельові світильники - то мінімальне зниження висоти складе 10 см у разі відсутності перекосів або непереборних деформацій основної стелі.

Варто врахувати, що технологія установки натяжних стель ПВХ і тканинних натяжних стель мають значні відмінності, головним з яких є необхідність нагрівати приміщення до температури 60 градусів для натягування плівки ПВХ. Встановлення натяжних стель виконується в кілька етапів і починається з визначення рівня установки кріплення для полотна. Якщо основний (базовий) стеля не має значні нерівностей або перепади по висоті складають не більше декількох сантиметрів, напрямні для полотна можуть бути виставлені не за рівнем, а в паралель основної стелі. Висота натяжної стелі вибирається відповідно до розмірів інженерних і освітлювальних приладів, пожежної сигналізації та іншими комунікаціями.

Ми гарантуємо якість наших натяжних стель

Наша гарантія якості на полотно для натяжних стель становить 12 років.

На весь термін гарантії компанія «Леруа» здійснює гарантійне обслуговування натяжних стель. Крім того Ви легко можете звернутися до нас для отримання консультації або виконання робіт і по закінченню гарантії!

Наші клієнти завжди залишаються задоволені нашою роботою! Ми знаємо все про натяжні стелі і вміємо втілювати в життя наші вміння. Більшість наших клієнтів звернулися до нас після рекомендації своїх друзів і знайомих, сусідів і колег по роботі! Для нас це кращий показник якості нашої роботи.

Наша пропозиція - одне з кращих по співвідношенню ціна-якість для натяжних стель у Києві.

Наші сертифікати на натяжні стелі:

Купити натяжні стелі у «Леруа» - рішення для тих, хто дорожить своїм часом і цінує справжню якість!