Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Зоряне небо натяжні стелі: технологія створення та варіанти

Зоряне небо натяжні стелі: технологія створення та варіанти

Безкрає зоряне небо напевно ніколи не перестане притягувати погляди жителів Землі. У всі віки люди з захопленням дивилися на зоряне небо. А з появою натяжних стель дизайнери наблизили зоряне небо в кожен будинок.

Дуже часто в компанію Леруа надходять замовлення на установку натяжних стель у варіанті зоряного неба. Технологія їх монтажу і параметри цього стельового покриття підходять в інтер'єр житлових приміщень, вітальні, спальні, дитячої кімнати.

Детальніше: Зоряне небо натяжні стелі: технологія створення та варіанти

Самі останні технології у створенні стель

Самі останні технології у створенні стель

Технологія створення натяжних стель настільки прогресує, що іноді дуже важко самостійно розібратися у всьому розмаїтті цього стельового покриття. Деякі стельові конструкції здається тільки вчора користувалися великою популярністю, то вже сьогодні для багатьох вони здаються нудними, що вийшли з моди, застарілими. Для тих, хто сьогодні хоче оновити обробку приміщення, поміняти стельове покриття, фахівці компанії Леруа професійно зможуть підказати для кожного приміщення найбільш ефективне і оригінальне стельове покриття.

Детальніше: Самі останні технології у створенні стель

Технологія Apply натяжні стелі

Технологія Apply натяжні стелі

На сьогоднішній день ринок натяжних стель поповнився ще одним прекрасним видом стельового покриття, технології Apply. Фахівці компанії Леруа за майже десятирічну роботу з натяжним покриттям на своєму досвіді бачать, як ці неймовірно красиві, нові, абсолютно незвичайні стельові покриття стають з кожним роком все більш популярними. І це цілком заслужено, вони не тільки є частиною дизайнерського інтер'єру, але з їх допомогою вирішується багато інших проблем. Тут ми коротко ознайомимо наших потенційних замовників з основними особливостями технології Apply натяжних стель, які з'явилися зовсім недавно, але вже стають все більш популярними.

Детальніше: Технологія Apply натяжні стелі

Ремонт складок натяжних стель

Ремонт складок натяжних стель

В даний час найбільш затребуваним способів покриття стелі є натяжні покриття. Широкі можливості як в експлуатаційному так і в естетичному плані натяжних стель настільки великі, що їх можна використовувати до будь-якого стилю інтер'єру, на будь-якої площі, чи то велика чи маленька. Єдиною умовою цього сучасного покриття має бути якість самих стель та робота висококваліфікованих майстрів з їх монтажу. У цьому впевнені фахівці компанії Леруа, які вже давно займаються установкою натяжних стель. Їм неодноразово доводилося виправляти помилки допущені не зовсім умілими майстрами або якщо покриття встановлювали самі господарі.

Детальніше: Ремонт складок натяжних стель

Сучасні натяжні стелі: технологія створення та особливості

Сучасні натяжні стелі

Співробітники компанії Леруа, займаючись встановленням натяжних стель вже близько 10 років, відзначають, що з кожним роком змінюються замовлення на конструкцію натяжної покриття. Якщо ще не так давно великим попитом користувалися прості стельові конструкції, то зараз їх багато клієнтів вважають нудними та буденними. Щоб йти в ногу з процесом прогресу оздоблювальних матеріалів, і зокрема в стельовому покритті, майстри нашої компанії освоюють нові технології натяжних стель. Все більше оригінальних варіантів натяжних конструкцій з'явилося останнім часом.

Детальніше: Сучасні натяжні стелі: технологія створення та особливості

Натяжні стелі зі знижкою та їх варіанти

Натяжні стелі зі знижкою та їх варіанти

Натяжні плівкові стелі зі знижкою

Спочатку натяжні стелі почали робити в Європі, у Франції та Німеччині. Якість цих стель ні в кого не викликає сумніву, воно дуже висока. Потім до них приєднався і Китай, але випускається тут тільки плівкові полотна. Компанія Леруа, яка перебуває на ринку стельових покриттів вже давно, має ділові стосунки лише з європейськими постачальниками. Кияни найчастіше замовляють вінілові стельові покриття, їх полотна вирізаються на заводі виробника, з урахуванням всіх параметрів стелі. Вони можуть бути як суцільними, так і складаються з кілька спаяних полотен, згідно ширині замовленого стелі.

Детальніше: Натяжні стелі зі знижкою та їх варіанти

Порівняння тканинних натяжних стель

Порівняння тканинних натяжних стель

Дуже часто при виборі будівельних та оздоблювальних матеріалів людина починає порівнювати однотипні або ті матеріали, які підходять на цю ділянку приміщення. У даній статті ми постараємося провести всі якісні порівняння тканинних натяжних полотен з іншими стельовими покриттями, щоб максимально зробити правильний вибір. Передусім зробимо порівняння тканинних натяжних стель з натяжними стелями плівки ПВХ. Треба зазначити, що тканинні і плівкові полотна натяжних покриттів мають багато спільного за своєю якістю, дуже часто стають частиною дизайну будь-якого розміру і форми приміщення. На ринку оздоблювальних та будівельних матеріалів плівкові та тканинні стельові полотна в даний час стають все більш затребуваними.

Детальніше: Порівняння тканинних натяжних стель

Монтаж гардин на натяжну стелю

Монтаж гардин на натяжна стеля

Дуже часто, замовляючи натяжні стелі, клієнтів компанії Леруа цікавить питання, чи можна провести монтаж гардин разом з установкою стелі. Фахівці нашої компанії нерідко і самі пропонують цю послугу своїм замовникам, щоб ще більше поліпшити дизайн інтер'єру. Володіючи великими перевагами перед іншими стельовими покриттями, натяжні стелі сприяють зробити приміщення більш прекрасним та затишним. Красиво повішені гардини ще більше надають кімнаті оригінальності та витонченості.

Детальніше: Монтаж гардин на натяжну стелю

Натяжні стелі Київ: особливості та характеристики

Натяжні стелі Київ: особливості та характеристики

Все більшу популярність в даний час набули стельові покриття у вигляді натяжних стель. Треба сказати, що це цілком заслужено, адже на сьогодні немає кращого покриття, яке б відповідало за всіма параметрами якості та дизайну інтер'єру. Майстри компанії Леруа вже близько 10 років займаються встановленням натяжних стель в Києві і області, вивчили всі тонкощі монтажу натяжних конструкцій, зможуть допомогти у виборі індивідуального варіанту покриття для окремо взятого приміщення. Маючи широкий вибір варіантів натяжних покриттів, не складно підібрати той єдиний стеля, який найкращим чином підійде до будь-якого типу приміщення. Стельове полотно.

Детальніше: Натяжні стелі Київ: особливості та характеристики

Натяжні стелі: стиль та комфорт

Натяжні стелі: стиль та комфорт

Ввійшли в наші будинки та квартири натяжні стелі стають неотделенной атрибутикою дизайну приміщення. Але щоб натяжна стеля за своїм кольором, за вибором стельового матеріалу найкращим чином відповідав дизайнерським задумом інтер'єру всього приміщення, фахівці компанії «Леруа» готові дати кілька рекомендацій в цьому питанні. Не можна варіант одного і того ж натяжної покриття застосувати і в класичному стилі, в античному декорі або мінімалізмі. Так і призначення кімнати має велике значення, який варіант натяжної стелі застосовувати в даному випадку. І так на думку майстрів компанії «Леруа» натяжна стеля в класичному стилі повинен поєднувати витонченість та античність середньовіччя. Адже в класичному стилі переважають натуральні матеріали, ніжні, трохи химерні лінії, романтичні, часто розкішні аксесуари.

Детальніше: Натяжні стелі: стиль та комфорт

Системи натяжних стель

Системи натяжних стель

Існує дві системи натяжних стель, гарпунна та штапікова (паралельна).

Гарпунна система монтажу натяжних стель є найбільш надійними та зручним методом, особливо для вінілового полотна. Головна частина цієї системи, гарпун струмом високої частоти приварюється до плівки і стає одним цілим з натяжним полотном. Гарпун являє собою пластикову смугу у вигляді гачка з вигином.

Для фіксації плівки гарпун вставляється в пази профільного каркаса. Щоб досягти ідеально рівною без провисання поверхні стелі, майстри компанії Леруа радять перш за все, точно вимірювати приміщення.

Детальніше: Системи натяжних стель

Більше статей...

 1. Різьблені натяжні стелі: що особливого?
 2. Як зробити натяжну стелю в дерев'яному будинку: поради фахівців
 3. Спайка швів натяжних стель та її особливості
 4. Кольорова вставка для натяжних стель та її особливості
 5. 50 відтінків сірої натяжної стелі
 6. Умови експлуатації натяжних стель
 7. Натяжні стелі в маленькій кімнаті: як підібрати?
 8. Дизайнерські натяжні стелі на балконі
 9. Оформлення натяжних стель: запитання та відповіді
 10. Сатинова і матова натяжна стеля: відмінності
 11. Картинки на натяжній стелі: фотодрук
 12. Унікальні натяжні стелі та їх варіанти
 13. Купити в Києві світлодіодну стрічку
 14. Натяжної стелі: основні компоненти
 15. Дворівнева стеля в спальні
 16. Натяжна стеля у маленький квартирі
 17. Натяжні стелі з квітами: види та варіанти
 18. Натяжні стелі на тканинній основі
 19. Натяжна стеля: стилі інтер'єру
 20. Фарбування натяжної стелі – кілька моментів
 21. Як робити замір натяжних стель?
 22. Стеля зі світлодіодним підсвічуванням – оригінальне рішення в інтер'єрі
 23. Кріплення під натяжну стелю для світильників
 24. Натяжна стеля з нішею для штор: переваги та недоліки
 25. Натяжні стелі – стандарт високої якості та краси!