Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як вибрати натяжну стелю?

Ремонт - це завжди клопітка справа. Потрібно зорієнтуватися у різноманітті будівельних матеріалів, придумати дизайн, зіставити і оцінити всі варіанти можливих оздоблень, розібратися в запропонованих кошторисах і планах робіт. Особливо складно розібратися у варіантах обробки стелі. З одного боку, начебто ринок стель не так широкий, як ринок інших будматеріалів. Зараз можна знайти такі стельові технології. Рейкова стеля, побілка, шпалери, натяжні стелі. З іншого боку - у кожному з цих варіантів є свої мінуси і плюси. Складно вибрати. І якщо побілка, рейкова стеля, шпалери нам добре і давно знайомі, то натяжна стеля, в усіх розмаїттях видів і форм і вибрати дуже складно. А якісний натяжна стеля, який буде служити десятки років, без втрати якості, ще складніше.

Що таке натяжна стеля?

Натяжна стеля це надміцний, тонка плівка, яка натягується на спеціально змонтований каркас - багет. Встановлені натяжні стелі «Lerua» це ідеально рівна поверхня. Натяжні стелі можна використовувати як на стадії закінченого ремонту, так і в готовому інтер'єрі.

Натяжна стеля «Леруа» у класичному вигляді - ідеально рівна, але можливо зробити стелю будь-якої форми та будь-якої складності. Якщо Ви зателефонуйте в компанію «Леруа»: (044) 360-75-92 Ви зможете замовити стелю будь-яких конфігурацій за кольором, форми так само по фактурі полотна. Полотно стелі може бути, глянсовим, матовим, замшевим, сатиновим, напівпрозорим, а так само на стелю можна нанести фотодрук. До переваг натяжної стелі можна віднести понад 100 кольорів (віднести велику колірну гаму), швидкий монтаж стелі, повну вологостійкість, натяжна стеля не підтримує горіння.

дуже Важливо, на наш погляд, той факт, що натяжна стеля набагато довше (10-ки років) зберігають первозданний вигляд. Значною перевагою натяжної полотна є можливість використовувати простір між стелею та основною поверхнею (мінімум 3 см), в цей простір можна помістити всілякі комунікації.

Одним з елементів декору є натяжна стеля. Хочемо розповісти які бувають натяжні стелі від компанії «Lerua»

Тканинна натяжна стеля в Києві

Перед виміром приміщення, дуже важливо визначитися з типом, матеріалом, кольором і фактурою стелі. Натяжні стелі можуть бути: тканинними або складатися з ПВХ-полотна. Матова поверхня здатна створити у Вашому приміщення атмосферу спокою і затишку, все що відображають ефекти будуть усунені, а яскраве світло - поглинений. Матова стеля стійкий до температур, повністю екологічний та довговічний в експлуатації.

Глянсова натяжна стеля в Київі

Дзеркальний (глянцевий) ефект забезпечується полівінілхлоридною плівкою. Такі стелі компанія «Леруа» рекомендує встановити у ванній кімнаті, коридорі або на кухні, невисоких і вузьких приміщень. Вони повністю не пропускають вологу, вогнетривкі, тому в них легко монтуються світильники. Встановивши глянцева стеля, Ви не тільки візуально збільшите розміри кімнати, але і захистити стіни від перегріву або протікання.

Колірне рішення може бути будь-яким: від класичного білого до оригінальної фотодруку.

Важливо вирішити з приводу типу стелі: безшовний або шовний стеля Ви хочете встановити.

Якщо Ви зупинили свій вибір на ПВХ-плівки не зможете приховати «стежки», а якщо Ви вибираєте тканинну основу те шви будуть повністю непомітні. Більш детально дізнатися про безшовні натяжні стелі Clipso зможете в даній статті. Або зателефонувавши за телефоном: (044) 360-75-92.

Пам'ятайте, перш ніж заплатити гроші, дізнайтеся, чи сертифікований товар, є відповідне маркування на упаковці. Якщо таких даних немає, то рекомендуємо пошукати щось більш надійне, оскільки якість Вашої стелі залежить, насамперед, від наявності необхідної фурнітури і бездоганного матеріалу. Уточніть яка буде використовуватися система кріплення. Якщо буде гарпунний варіант, то такий стеля в майбутньому можливо розібрати, клиноподібна система не дозволяє в майбутньому перевстановлювати конструкцію.

А краще всього спочатку звернутися до професіоналів, все стелі в компанії «Леруа» сертифіковані, гарантія 12 років! Безкоштовний замір, телефонуйте в Києві: (044) 360-75-92.