Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Багаторівневі натяжні стелі

Багаторівневі натяжні стелі в Києві - це елітні стелі, вони змонтовані на кількох рівнях і, часто цим не обмежуються.

Власники елітних квартир у Києві віддають перевагу саме багаторівневі натяжні стелі.

Такі стелі можна встановити де завгодно, але компанія «Леруа» попереджає, що з кожним додатковим рівнем стеля буде опускатися нижче. Технологія установки багаторівневих натяжних стель дозволяє встановити стелю самої складної форми та конфігурації за найкоротший термін. Наша компанія має величезний досвід роботи і повністю професійний штат фахівців, ось чому вартість переходу рівня натяжної стелі у нас найнижча в Києві!

Завдяки різнорівневим натяжним стелям можна створити абсолютно будь-яку конструкцію, але найбільшою популярністю у Києві користуються саме дворівневі натяжні стелі (двоярусні стелі). З мінімальним опусканням від початкового рівня створити чудовий стелю дозволяють тільки 2 х рівневі натяжні стелі.

У дизайні сучасних будинків, квартир, офісів та громадських приміщень найбільш прогресивною технологією вважаються багаторівневі натяжні стелі.

За рахунок поєднання різних рівнів багаторівневий стеля виглядає незвично та оригінально, підкреслюючи індивідуальний смак власника будинку. Багаторівневий стеля завжди буде виглядати виграшно та підійде для оформлення будь-якого приміщення.

Технологію установки стелі такого типу краще всього довірити майстрам компанії «Леруа». Спочатку ми надійно змонтуємо багет на всіх рівнях, після чого натягнемо на багети стелю, для того, що б приховати всі недоліки початкового каркаса. Ми зможемо впоратися з подібним завданням протягом 1 дня! Стелю можна закріпити на будь-якому рельєфі і під будь-яким кутом.

Монтаж двох'ярусної   (дворівневої) натяжної стелі в Києві

Монтаж дворівневих натяжних стель, як правило, відбувається в два етапи. Спочатку, ми робимо установку конструкції та набивання багета. А тому відбувається установка самого полотна дворівневої  натяжної стелі. У більшості випадків процедура займає 2 робочих дня. Наша компанія є лідером в області реалізації подібних конструкцій і ми готові ручатися за якість виконаних нами робіт.

Можна домогтися унікального результату за рахунок грамотного поєднання всіх існуючих фактур і кольорів. В результаті, значно зміниться глибина простору і світла.

Складні багаторівневі натяжні стелі виглядають оригінально, цікаво, а за рахунок поєднання матеріалів різної фактури та відтінків квітів можна добитися будь-якого результату, Вам обов'язково сподобається.

В нашому каталозі Ви зможете переглянути кілька фотографій зроблених багаторівневих стель. Наші майстри готові втілити будь-які дизайнерські ідеї та фантазії. Так само зможемо встановити будь-якої складності систему освітлення.

Якщо подивитися на багаторівневу стелю з точки зору функціональності, будь-які  комунікаційні системи та проблемні місця старої  стелі будуть повністю приховані.

Більш детально розповісти про використання багаторівневих стель вам можуть наші фахівці. Просто зателефонуйте і замовте багаторівневі стельові покриття за кращою ціною в Києві: (044) 360-75-92. Гарантія на стелю у нас 12 років! Всi стелі сертифіковані.