Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Замовити натяжну стелю в Києві

Де замовити натяжні стелі в Києві?

З-за недавнього кризи люди стали більш економні. Все частіше люди намагаються замовити натяжну стелю в Києві у дилера, так як там можливо трохи заощадити. Але компанія «Леруа» нагадує, що не дорогі натяжні стелі виробництва Китаю, Росії та України мають якістю не завжди відповідає вимогам покупця. При виробництві таких стель можливо і використовується обладнання високої якості, але це не гарантує, що дотримуються всі норми та стандарти зарубіжних виробників. Як правило, натяжні стелі таких виробників не відповідає європейському рівню.

Виникає питання: де ж замовити натяжну стелю, який володіє високими якостями?

Якщо вам потрібні тканинні стелі або стелі ПВХ, то ви можете зробити замовлення у офіційних дилерів Франції. Німецькі та швейцарські виробники також можуть запропонувати стелі типу безшовного, термін служби яких становить більше 10-ти років. Одним з найбільш надійних варіантів є замовлення натяжної стелі у компаній, з багаторічним досвідом роботи в даному напрямку і відповідною репутацією, такий як компанія «Леруа».

для купити натяжну стелю дешево необхідно лише зробити онлайн замовлення в магазині або подзвонити за телефоном: (044) 360-75-92, так як продукція в компанії «Леруа» тільки від відомих виробників, має всі сертифікати та гарантією 12 років! Завдяки тому, що ми не накручуємо ціни» і у нас безкоштовний замір, можна придбати товар високої якості за низькою ціною. Також у нас в компанії зараз проходить знижка на натяжна стеля, яка допоможе Вам істотно заощадити грошові кошти.

Купити натяжну стелю в Києві

Для того щоб зробити вдалий вибір натяжної стелі, необхідно ознайомитися з повним асортиментом продукції, яку пропонують сьогодні виробники стельових полотен та відповідно компанія «Леруа».

Купити натяжну стелю в Києві за найбільш привабливими цінами за телефоном: (044) 360-75-92. Але перед тим, як здійснити замовлення, ми рекомендуємо попередньо вивчити цей ринок і переконається, що у нас відмінна пропозиція на натяжні стелі в Києві.

Кілька рекомендацій: як купити натяжну стелю

1. Вибір матеріалу стелі

Ми пропонуємо багатий вибір відтінків і фактур натяжних полотен з плівки ПВХ і виготовляються на тканинній основі.

Види натяжних стель Леруа:

- матові полотна

- тканинні полотна Дескор

- тканинні полотна Кліпсо

- сатинові полотна

- глянцеві полотна

- замшеві полотна

- напівпрозорі полотна

- полотна металевої фактури

- багаторівневі стелі

- фотодрук на натяжних полотнах

По кожному виду стель є детальний опис на сайті - просто перейдіть по посиланню-назви виду стелі, який Вас зацікавив чи можете зателефонувати та уточнити про будь-який вид стелі за телефоном у Києві: (044) 360-75-92.

2. Вибір світильників для стелі

Після вибору виду стелі і майбутньої конструкції дуже важливо вирішити питання з системою освітлення. Ми настійно рекомендуємо продумати це заздалегідь тому, що стійки під світильники і електропроводка кріпляться перед безпосередньою установкою полотна.

У асортименті компанії «Леруа» представлені системи освітлення відомих брендів. Всі світильники відносяться до енергозберігаючої продукції. Їх перевагою є також великий термін експлуатації. Вбудовувані світильники забезпечують якісне освітлення та не представляють загрози для цілісності натяжної полотна.

Після вибору світильників та створення проекту освітлення можна приступати до найголовнішого - замовлення стелі в Києві.

3. Замовити натяжну стелю та монтаж у професіоналів

Купити натяжну стелю в Києві дуже просто:

- зателефонуйте нам за телефоном: (044) 360-75-92.

- замовити стелю через форму на сайті

- приїхати до нас в офіс: м.київ ул.Воровського, 19, офіс 1