Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Глянцеві натяжні стелі

Якщо Ви хочете змінити інтер'єр квартири або розставити особливі акценти, то потрібно почати саме з стелі.

Зараз вважаються дуже модними французькі глянцеві натяжні стелі, які здатні задовольнити запити самого вимогливого клієнта. Багатство форм та простота установки, різноманітність кольорів, зміна рівнів простору, дзеркальна поверхня, та світлові можливості роблять саме глянець - самим модним та кращим фаворитом сезону, здатним створити ексклюзивну, неповторну атмосферу скрізь.

Лідером по установці натяжних стель в Києві зарекомендувала себе фірма Леруа. В нашому асортименті тільки якісні, сертифіковані матеріали від кращих світових виробників. Ми завжди раді запропонувати ефектний дизайн, оптимальні ціни і безліч варіантів втілення ідей наших замовників.

Глянцева натяжна стеля в Києві характеризується дзеркальним блиском та підвищеними відбивають здібності, властивим усім глянцевим поверхонь. Як правило, такі стелі виготовляються з плівки ПВХ. У компанії «Леруа» колір глянцевої дзеркальної поверхні може бути не тільки білим, але і мати практично будь-який колір і відтінок.

Глянцеві стелі можуть зробити кімнату зі слабким природним освітленням - світліше, завдяки високому відбиває властивості, а наприклад, низькі приміщення - візуально стають у два рази просторіше.

Дизайнерам добре відомий ефект збільшення простору завдяки відбиття від глянсової поверхні і його дуже часто використовують, коли потрібно збільшити невелике приміщення або створити відчуття простору.

Компанія «Леруа» рекомендує встановлювати глянцеву стелю в невеликі кімнати, коридори, сантехузли, ванні і кухні. Після того, як ми встановимо глянцеву натяжну стелю приміщення стає світліше і візуально більше.

Глянцеві стелі незамінні для вирішення іншого завдання, коли потрібно створити особливо стильний дизайн стелі. З точки зору дизайну дуже цікавий ефект дає дзеркальний блиск і відображення предметів кімнати в поверхні стелі. Не потрібно забувати, що глянцеві стелі від компанії «Lerua» володіють багатим набором відтінків та кольорів, колір глянцю може бути практично будь-яким.

Саме такі стелі вибирають наші клієнти для створення неабиякого інтер'єру приміщення для клубів, кафе і т.д.

Дуже важливо, при створенні глянцю можна поєднувати розставлені світильники - точкові або підвісні. Дуже широко використовується останнім часом вже класичний варіант дизайну глянцевих стель - стеля «зоряне небо». Зірки в такiй стелі імітуються світлодіодом, які з'єднані з джерелом світла, а мерехтіння в «зірок» виникає завдяки спеціальним фільтрам.

Окрім плоских однорівневих стель, глянцеві стелі можуть бути більш складними - багаторівневими, а якщо таку стелю поєднувати з грамотно підібраним освітленням - то створюються чудові за красою картини, від яких і Ви та Ваші гості будуть в захваті.

В компанії «Леруа» на глянцеву поверхню Ви зможете нанести фотодрук (фотозображення), хочемо зауважити, що ця можливість є - до монтажу стелі. Це можливо за допомогою спеціального широкоформатного принтера. Зображення Ви зможете надати самостійно або вибрати з нашого каталогу.

Глянцева натяжна стеля дасть ідеально гладку поверхню, а також на цій поверхні не скупчуються конденсат і волога.

Якщо у Вас є якісь питання то можете зв'язатися з нашими менеджерами по телефону в Києві (044) 360-75-92, або можете заповнити форму замовлення на нашому сайті.