Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Монтаж натяжної стелі

Фахівці компанії Леруа вважають, що монтаж натяжної стелі не складний, але необхідно точно й акуратно підходити до цієї роботи, а також необхідно мати спеціальне монтажне обладнання. Нашими фахівцями розроблена схема і коротка інструкція з монтажу натяжної стелі:

По-перше робота з натяжними стелями починається зі зняття замірів;

По-друге, необхідно зробити монтаж кріпильного профілю;

У третіх необхідно встановити стійки для точкових світильників;

В четверте починається монтаж самого полотна;

І останнє монтаж світильників.

Фахівці компанії Леруа на місці заміряють приміщення, де буде встановлений натяжна стеля, і потім по цих мірках виготовляється сам стеля-плівка з кантом.

До стін кріпиться алюмінієвий каркас по периметру приміщення, в основному він кріпиться на відстані 3, 5см нижче від основної стелі, або нижче на 7см якщо буде врізатися світильник. Сам стеля зварюється з полотен шириною 1,5-2,3м і товщиною 17-20мк.

Потім починається сам монтаж натяжної стелі. Плівка полотна нагрівається до температури 50-70С з допомогою теплової гармати. В спеціальні пази каркаса заправляється плівковий кант, заправляються всі краї плівки, щоб утворити замок. В цей час повітря в приміщенні остигає, а сама плівка стискається, при цьому створюється ідеально рівна стеля.

Стики зварювання плівки на матових стелях зовсім непомітні, а на лакованих виходить дуже тонка лінія стику.

Монтаж світильників повинен проводити тільки фахівець. Кріпляться будь-які світильники до основної стелі, а в натяжній стелі для них робиться отвір, який заклеюється спеціальним кільцем по периметру. Потужність ламп розжарювання не повинна перевищувати 60Вт, а галогенних-30Вт, в цьому є обмеження.

Монтаж натяжної стелі займає не більш 2-4 годин, але якщо встановлюються світильники то процес монтажу трохи збільшується.

Сім галогенових світильників в середньому потрібно на площу стелі в 10 квадратних метра. Системи протипожежної безпеки, вентиляції або сигналізації - все це можна заховати в натяжну стелю.

Фахівці компанії Леруа не рекомендують самостійно робити додаткові вирізи в стельовому полотні, а при виникненні несправностей в електропроводці не можна демонтувати стельове полотно самостійно, це повинні зробити фахівці компанії.

Телефонуйте нам і ми зробимо Ваші стелі ідеально рівними і красивими. Наш телефон: (044) 360-75-92