Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Сатінова натяжна стеля

В даний час одним з найбільш затребуваних натяжних стель є сатинові натяжні стелі. І не тільки тому що вони дуже цікаві і оригінальні в дизайнерському оформленні, але ще й тому що сатинова фактура натяжних стель має універсальність матеріалу, який дозволяє дизайнерам широко використовувати їх при оформленні приміщень в класичному стилі. Сатинова фактура має відображає ефект, на відміну від стандартної матовою, а це в свою чергу дає можливість використовувати її без тих обмежень, які необхідно враховувати при оформленні приміщення матовими натяжними стелями в класичному стилі.

Матеріал сатинових натяжних стель виглядає дуже не стандартно, а його універсальність дозволяє дизайнерам більш широкі можливості у виділенні приміщення по зонах його функціональності. А ще виробники пропонують дуже багатий вибір кольорів, що в свою чергу є додатковою перевагою, адже можливо використовувати яскраві вставки з сатинового полотна для акцентування зон приміщення, а це дає можливість створити в приміщенні атмосферу затишку і комфорту.

На відміну від інших матеріалів сатинові натяжні стелі дуже схожі на однойменний матеріал, справжній сатин, що в свою чергу дає можливість створити в приміщенні оригінальний і індивідуальний інтер'єр.

Так як багато людей воліють природні матеріали в оформленні приміщення, тому використовують сатинове полотно, яке вдало імітує справжній сатин, це ще один з факторів затребуваності цього натяжної стелі.

Плюсом сатинових натяжних стель є їх підвищена міцність, довговічність та економічність. І як всі натяжні стелі вони володіють водонепроникністю, надійністю, прості у догляді, але при цьому мають свій унікальний зовнішній вигляд, який відрізняється як від матовою, так і глянсовою поверхні.

З-за свого властивості візуально створювати ефект додаткового обсягу і світла, сатинове полотно застосовується у вітальнях, дитячих кімнатах, спальнях, а не тільки в приміщеннях з класичним стилем.

Фахівці компанії Леруа пропонують встановити сатинові натяжні стелі ще і тому що, сатинова поверхня не має дзеркального ефекту, як звичайні глянцеві стелі, до якого швидко звикають і він втрачає свою актуальність. Властивості світловідбивання в сатинових стелях є приблизно таке ж як і в глянсових, що робить приміщення світліше, але світлових відблисків при цьому він не дає як при глянсовому стелі. При цьому сатиновий натяжна стеля має властивості світловідбивання приблизно такі ж, як і глянцевий, що дозволяє зробити кімнату світлішою, але при цьому він не дає світлових відблисків. Сатинове полотно поєднує в собі найкращі властивості матових і глянсових стель.

Компанія Леруа пропонує сатиновий матеріал ще і тому, що він має подібну фактуру з шовком. Тому для створення аристократичного стилю саме такий застосовують матеріал, а вартість його набагато дешевше ніж шовку.