Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Французькі натяжні стелі

В даний час завидною популярністю користуються французькі натяжні стелі, утримуючи лідерство в обробці стель. І хоча з'явились вони більше 40-ка років тому переможно крокують світом, спираючись на екологічно чисті матеріали, високі сучасні технології, новаторські ідеї художників і дизайнерів. З'явився новий вид оздоблювальних матеріалів - французькі натяжні стелі, які з тих пір переможно крокують по світу.

Якість французьких натяжних стель дуже висока, адже вони дуже еластичні, що дозволяє створити стелю будь-якої конфігурації, без зморшок і складок, а відмінні властивості тепло - і звукоізоляції, вологозахисні властивості дозволяють створити в будь-якому приміщенні безпеку і комфорт.

Високий асортимент фактур, різноманіття колірних відтінків, дає можливість художникам і дизайнерам реалізувати будь-який стиль, так як ці натяжні стелі не тільки естетичні і ексклюзивні, але володіють ознакою гарного смаку.

Фахівці компанії Леруа пропонують вибрати з усього різноманіття виробників на натяжні стелі Київ від компанії Mirror. Ця торгова марка Mirror пропонує як матові натяжні стелі так і глянсові (дзеркальні, лакові), а також сатинові, напівпрозорі, перламутрові, металік. На будь-який смак споживача.

Для любителів діловій і спокійній обстановки пропонуються матові натяжні стелі - класичні дуже схожі на стелю під побілку.

А ось для любителів своєї індивідуальності, які цінують свій імідж і екстравагантність підходять глянцеві стелі, які візуально збільшують простір, створюють видимість високих стель, збільшують загальну освітленість за рахунок віддзеркалювання стін і предметів інтер'єру, до того ж можна заощадити на освітлювальних приладах. А ще можна отримати оригінальну гру світла з кольоровими відблисками в кімнаті якщо використовувати кольорові лампи в світильниках.

Для створення на стелі гру світла, неповторну і володіє ефектом світловідбивання - вибирають сатинові натяжні стелі.

Стелі перламутрові дизайнери пропонують найчастіше любителям Сходу, адже вони надають якусь шовковистість стельової поверхні і оформляють своє житло люди філософські, тонкі натури.

А ось нинішня молодь віддає перевагу сучасні модернові інтер'єри. Тому дизайнери компанії Леруа пропонують стелі «металік», вони надають приміщенню якусь техногенну атмосферу.

Саме те, що Вам хочеться і підходить можна вибрати в компанії Леруа вибираючи натяжні стелі Київ Mirror і будьте впевнені наші фахівці з усієї широкої колірної гамми, від сліпучо-білого до антрацитового чорного допоможуть вибрати те, що Вам би хотілося.

Наш телефон: (044) 360-75-92