Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Дворівневі натяжні стелі

Дворівневі натяжні стелі користуються величезною популярністю серед тих, хто любить все неординарне. На сьогоднішній день таке рішення використовують сучасні дизайнери при оформленні інтер'єру. Ще кілька років тому, дворівневі натяжні стелі могли собі дозволити тільки заможні люди, сьогодні це доступно кожному.

Натяжні стелі від компанії "Леруа" припадуть як не можна до речі в будь-якому приміщенні. Завдяки таким полотнам, можна відразу вирішити безліч проблем:

- вирівнювання базової стелі без будь-якого скорочення висоти приміщення;

- основне функціональне перевага дворівневих стель полягає в тому, що завдяки їм можливо приховати комунікацію, труби та проводку;

- завдяки дворівневим натяжним стелям, можливо розділити приміщення на різні зони, як за рахунок архітектурного рішення, так і з допомогою поєднання кількох кольорів натяжної стелі;

- для дворівневих стель чудово підходять різні системи освітлення.

Встановити натяжна стеля в Києві не складе труднощів, Вам достатньо зателефонувати нам (044) 360-75-92 і ми з задоволенням проконсультуємо Вас з усіх питань. Наші фахівці допоможуть личити дворівневий натяжна стеля під будь-який інтер'єр.

Дворівневі натяжні стелі можна при бажанні монтувати з різних полотен, що додасть якусь оригінальність приміщенню.

Встановити дворівневу натяжну стелю наша команда професіоналів зможе всього за кілька годин. При цьому Вам не потрібно заздалегідь виробляй підготовку приміщення. Ви можете тільки винести з кімнати рослини і свійських тварин.

Вартість дворівневої натяжної стелі Вас приємно здивує, так як компанія "Леруа" пропонує всім клієнтам постійні акції та спеціальні пропозиції, скористатися якими може кожен.

Дворівнева натяжна стеля ціна якої по кишені кожному бажаючому стане просто незамінним доповненням будь-якого інтер'єру. Таке покриття прослужить Вам дуже довго і допоможе уникнути протікання в разі випадкового затоплення сусідами зверху.

Зробіть подарунок собі і своїм близьким разом з компанією "Леруа". З нами швидко якісно і доступно!