Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжна стеля у ванній

Стельове покриття для ванної кімнати є досить таки не простим вибором, так як має поєднувати в собі безліч властивостей. Надійний і міцний стеля у ванній запорука красивого інтер'єру.

На сьогоднішній день самим ідеальним стельовим покриттям для ванної кімнати є натяжна стеля. Велика кількість людей вже встановили натяжна стеля у ванній та залишилися дуже задоволені результатом. Компанія "Леруа" пропонує встановити натяжна стеля у ванній.

Натяжні полотна - це якісний, надійний та міцний матеріал, який має цілий ряд переваг на ряду з іншими стельовими покриттями:

- натяжні стелі приховують всі недоліки базової стелі, а також труби, дроти та комунікації;

- натяжні стелі пожаробезопастны, вологостійкі і мають звукоізоляцією;

- натяжні полотна не вимагають спеціального догляду, при необхідності їх достатньо протерти вологою тканиною;

- з часом натяжні полотна не тріскаються та не вицвітають;

- завдяки натяжній стелі можна візуально збільшити простір, зробити приміщення більш об'ємним і світлим.

Як ви зрозуміли, головною властивістю натяжних стель є вологостійкість. Полотно чудово переносять перепади температур, вологу та пар. Тому це самий ідеальний варіант для ванної кімнати. Можете не боятися, що під впливом вологи стелю зіпсуватися, ніяких дефектів не буде.

До того ж, завдяки такій властивості, натяжні стелі здатні врятувати Ваш інтер'єр від затоплення. Так як при проникненні води, полотно накопичує його, тим самим набуваючи форму міхура і не пропускає ні краплі на підлогу. В такому стані натяжна стеля може перебувати близько трьох днів. При такій ситуації не рекомендуємо самостійно намагатися усунути поломку, так як з'являється ризик пошкодити полотно. Слід викликати майстра, який, акуратно спустить воду та поверне полотно в колишній стан, повірте ні що не буде нагадувати Вам про те, що трапилося.

Компанія "Леруа" пропонує широкий асортимент натяжних полотен, серед яких Ви зможете вибрати найбільш підходяще: матовий натяжна стеля, сатиновий натяжна стеля, глянсовий натяжна стеля. Великою популярністю користуються натяжні стелі "зоряне небо". Тільки уявіть собі, що у Вас над головою з'явитися свій шматочок галактики.

Замовити натяжну стелю в ванну Ви зможете по телефону (044) 360-75-92. Наші менеджери із задоволенням проконсультують Вас і допоможуть вибрати полотно.