Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Освітлення натяжних стель

Як кажуть, правильно підібраний натяжна стеля - це тільки половина оригінального та цікавого інтер'єру. Матові натяжні стелі - це класика, глянсові натяжні стелі - це цікаве рішення, завдяки якому можливо потрапити в задзеркалля, сатинові натяжні стелі - це поєднання розкоші та стриманості. Кожне полотно допоможе кардинально перетворити приміщення, але для того, що б це все виглядало привабливо та незвично потрібно приділити велику увагу підбору освітлення.

Сьогодні освітлення для натяжних стель можна назвати цілою "світловий" індустрією. При монтажі натяжної стелі необхідно продумати майбутнє освітлення до деталей. Існує велика кількість освітлювальних приладів для натяжних полотен. Кожен з яких по-своєму оригінальний і цікавий для певного типу освітлення. самим популярним і поширеним є точкові світильники. Їх прийнято розташовувати вздовж натяжної стелі в будь-якій кількості та порядку.

При виборі світильників рекомендуємо не купувати світильники з гострими кутами, тобто квадратної або прямокутної форми, так як гострі кути можуть випадково пошкодити полотно, після чого його потрібно демонтувати. При цьому варто приділити увагу тому, що лампи повинні мати певну потужність або у разі люстри розташовуватися на відстані від полотна, що б не нагрівати його. При недотриманні всіх вимог Ви можете просто зіпсувати полотно, після чого потрібно встановлювати інше.

Цікавим варіантом стане також невеликі світильники, які можливо розміщувати вздовж стіни та приховувати під декоративною панеллю. Завдяки такому рішенню можливо створити ефект "ширяючого" стелі. В даному варіанті світильників зовсім не видно. Можна фантазувати та при бажанні вмонтувати різнокольорові лампочки.

Якісний монтаж натяжних стель зробить для Вас компанія "Леруа", яка працює вже не перший рік та дуже добре зарекомендувала себе. У команді працюють тільки професіонали своєї справи, які за лічені години встановлять Вам натяжний полотно. Замовити натяжну стелю Ви зможете за телефоном: (044) 360-75-92. Приємних покупок!