Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Доступність натяжних стель

Починаючи з 1993-1995 роках на українському ринку з'явилися натяжні стелі як товар елітний, він був доступний в основному людям категорії VIP.

Але за цей час дуже багато чого змінилося, натяжні стелі сталі в ціні доступні тільки дуже багатим людям, а й людям із середнім достатком. Істотно розширилася географія натяжних стель, їх асортимент, а це вплинуло і на цінову політику.

Тепер немає потреби замовляти ці стелі з Росії, а можна набрати номер телефону компанії Леруа і спеціаліст приїде до Вас зробить виміри стелі, підбере те, що Вам треба та через кілька днів фахівці компанії встановлять натяжна стеля. Адже індивідуальний розкрій полотна проводиться зараз в основному не на заводі виробника, а на місцевому складі компанії Леруа. Ціна на натяжні стелі знизилася ще й тому, що з'явилося багато дешевих аналогів, а також поява дилерів великих західних фірм.

Свої власні цехи дуже багато європейські компанії виробники натяжних стель мають в Україні, де вартість виготовлення таких стель істотно нижче імпортуються, а якість ні трохи не поступається .

Компанія Леруа має у своєму розпорядженні безліч варіантів натяжних стель і може задовольнити як елітний варіант, так і цілком доступний варіант для дому, офісу, будь-яких фактур та кольорів, матові або глянцеві, сатинові або взагалі замовити натяжні стелі за індивідуальним дизайнерським проектом.

Різниця в ціні між доступним натяжною стелею та багаторівневим VIP буде дуже помітним. Багаторівневий натяжна стеля в основному більше підходить для клубу, для креативних студій, конференц-залів, це варіант скоріше не для житлових приміщень. Там встановлюється дуже складна система освітлення і виконується в основному за індивідуальним ексклюзивним проектом, тому і буде стояти досить дорого.

А ось проект класичного білого стелі, так би мовити, домашнього, житлового приміщення, то тут різниця в ціні між елітним варіантом і доступним зовсім невелика.

Серед безлічі фірм-дистриб'юторів, які займаються продажем натяжних стель, компанія «Леруа» є і установником цих стель.

Фахівці компанії професійно і якісно змонтують ідеально рівний і гладкий стеля ,який приховає дефекти будівництва та протікання води, і буде довго радувати око. Завершальним штрихом Вашої індивідуальності стане така стеля в оформленні будинку, квартири або офісу.

Тому при виборі компанії необхідно враховувати професіоналізм фахівців, строки експлуатації, на скільки приміщення втратить висоту до стелі.

Компанія Леруа пропонує встановити натяжні стелі в найкоротші терміни і рекомендує фахівцями компанії зробити виміри стелі, а не витрачати час на самостійний розрахунок , а менеджери компанії підберуть оптимальний варіант стелі, який ідеально підійде до Вашого приміщення та за доступні для Вас ціни.. Замовити натяжну стелю можна за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 наша адреса: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.