Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Коли в будинку виникає необхідність ремонту

Стеля є однією з найважливіших проблем для господарів, при необхідності ремонту в будинку. Це дійсно дуже складна проблема. Адже для того щоб зробити стелю рівним доводилося жити в приміщенні, де меблі та підлога покриті плівкою, гора сухої фарби, пил, бруд, потоки штукатурки. Сьогодні рівним можна зробити стелю використовуючи плити гіпсокартону або встановити фальш-стелю, і на кінець, можна просто побілити стелю, але всі ці варіанти ремонту несуть за собою бруд та незручності.

На щастя, на сьогоднішній день є натяжні стелі з ПВХ, які є самим вдалим шляхом встановлення ідеального стелі в квартирі, будинку, офісі, в будь-якому приміщенні. І таку роботу по монтажу натяжної стелі виконають протягом одного дня співробітники компанії "Леруа", до того ж без бруду та пилу.

Щоб встановити натяжна стеля ПВХ необхідно мати спеціальну теплову гармату, яка розігріває полотно з полівінілхлориду. Полотно це вправляється в спеціальну багет-раму, а багет-рама кріпиться заздалегідь по периметру стелі. Після охолодження полотно натягується рівно без єдиного вигину, як барабан.

Натяжна стеля ПВХ може витримати до 100 літрів води на 1 кв.м. що значить зіпсувати водою його неможливо. Просто під вагою води така стеля провисне, але не порветься. У такому випадку необхідно викликати фахівців компанії "Леруа", вони зіллють воду з полотна та все. Полотно висохне та прийме первісну форму, тобто повернеться на місце і не порветься.

Встановивши натяжна стеля, ціна якого не на багато вище ніж на гіпсокартонний стелю, зате позбудетеся від брудної роботи по обробці стелі. Зателефонувавши за номером: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 Ви зможете проконсультуватися у наших менеджерів.

Одним з варіантів економії вартості натяжної стелі ПВХ є полотно матової фактури білого кольору, яке підрозділяється на три види - це гладке, фактурне та тканинне полотно.

Гладке полотно нагадує шовк і його поверхня дуже гладка. Його матовий блиск є головною властивістю цього полотна і виглядає така натяжна стеля дуже багато, а ось ціна такого полотна відносно не велика.

Фактурне полотно нагадує вигляд пофарбованого гіпсокартонної стелі, але лише білого кольору, але все ж це полотно ПВХ. Структура такої стелі не гладка, а фактурна. І це один з найкращих варіантів економного натяжної полотна.

Тканинне полотно створює на стелі ефект тканини. Вони дуже міцні, вогнетривкі, стійкі до низьких температур, тому їх можна монтувати в будинках, на дачах, де немає опалення взимку.

Фахівці компанії "Леруа" чекають Ваших дзвінків. Наш телефон: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.