Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Перфоровані натяжні стелі

У сучасному світі заслуженим увагою клієнтів є перфоровані натяжні стелі. Це один з найбільш яскравих та оригінальних варіантів дизайнерського знахідки світловим наповненням приміщення. Фахівці компанії "Леруа" можуть і готові реалізувати найрізноманітніші, досить складні форми перфорованого стелі. Виробники, з якими співпрацює компанія, пропонують клієнтам дуже цікаві та різноманітні варіанти перфоровані натяжних стель.

Перфорація або отвори бувають різні, тому і перфоровані натяжні стелі виготовляються самими різними в залежності від розміру цих отворів. А це в свою чергу дає можливість дизайнерам проводити оригінальні експерименти в приміщенні зі світловим наповненням.

Виражену динаміку створює розсіяне світло, проникаючи через отвори в стелі, при цьому освітлювальні прилади можна використовувати як в стандартному вигляді, так і у вбудованому вигляді. Особливо розкішним та оригінальним буде освітлення при вбудованому вигляді, при використанні видимої перфорації. Залежить гра світла від розміру отворів, адже пробитися світла через маленькі дірочки стельового покриття буде важко, тому освітлення буде блідо. І навпаки, коли отвори будуть великими, то якість самого стельового покриття знизиться, він швидше зношується. Тут потрібна золота середина, фахівці компанії "Леруа" рекомендують самий оптимальний варіант, тобто перфорацію середнього розміру. Саме середній розмір отворів дає можливість отримати напівпрозорий світло в приміщенні. Світло проникаючи від вбудованих світильників через отвори під різними кутами заломлюється, і приміщення наповниться самими різноманітними світловими ефектами.

Можна об'єднати разом напівпрозорі натяжні конструкції з перфорованими стелями. Тоді завдяки різним забарвленням, стельове покриття стає не лише напрочуд красивим, але і протягом багатьох років дуже практичним у використанні.

Якщо Ви хочете отримати унікальний та по-справжньому оригінальний стелю, то перфорований стеля як раз те що Вам треба, вартість якого не на багато вище ніж звичайні натяжні стелі.

Більш ніж у тридцяти країнах світу перфоровані натяжні стелі використовуються як найбільш практичні і притому високоякісні. Вони на ділі довели свою перевагу. Тому компанія "Леруа" пропонує свої послуги по монтуванні перфорованих натяжних стель, телефонуйте. Наш тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.