Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Особливості натяжних стель

В даний час у багатьох сучасних будинках є натяжні стелі, але далеко не всі знають характеристику цього стельового покриття, його всі тонкощі в установці та експлуатації. У даній статті ми хочемо трохи розповісти про особливості натяжних стель.

Натяжні стелі відрізняються практично всіма характеристиками від інших стельових конструкцій. Перш за все, при установці натяжної стелі майже немає будівельного сміття, звичного при ремонті приміщень. Тонка, але дуже міцна плівка ПВХ натягується на каркас, спеціально для цього виготовлений, тому в залежності від побажань замовника натяжна стеля може приймати самі дивні форми.

Простота установки, відсутність пилу та бруду при монтуванні та дає перевагу саме таким конструкціям, які можна встановлювати і вже відремонтоване приміщення. Єдина умова - це те що встановлювати натяжні стелі повинні кваліфіковані фахівці, а не монтувати його самостійно, так як непередбачуваними можуть бути наслідки.

Практично нічого не боїться конструкція натяжних стель, не страшні їм та перепади температури, так і пил, бруд на цьому покритті не накопичується. При тому, що товщина плівки всього від 015 до 035 мм, а її вага всього від 180 до 320 г/м2, стеля витримує тиск води до 100 літрів води на 1 м2, наприклад, при затопленні сусідами.

Натяжні стелі, в яких використовується дзеркальний ефект відбивають сонячне або штучне світло, тим самим сприяють економії електроенергії, а в приміщенні з такими стелями дуже навіть світло.

Міцність плівки в конструкції натяжної стелі дуже висока, але іноді може статися розрив, тоді професіонали компанії "Леруа" на місці розриву можуть встановити декоративний елемент, або поставити світильник. Наші фахівці завжди знайдуть кілька рішень для запобігання цієї проблеми, якщо вона раптом виникла.

Модним в даний час стало комбінування натяжних стель з іншими конструкціями, наприклад, використовувати тканинні, кам'яні або гіпсокартонні елементи. Професіонали компанії "Леруа" допоможуть втілити всі Ваші фантазії, проявлять винахідливість, допоможуть дуже ефективно в приміщенні обіграти зони, створюючи багаторівневі натяжні стелі. Менеджери компанії зможуть знайти оптимальне рішення в підборі стелі для будь-якої кімнати у Вашому будинку або квартирі.

Наші фахівці дійсно професійно зможуть встановити будь-який варіант натяжної стелі.

Телефонуйте, наш тел/факс: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.