Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Розвиток технології натяжної стелі

Розвиток технології натяжних стель не з'явилося наприкінці 20 століття, а ще до початку нашої ери. Цей метод, натягування тканини на каркас стелі, був відомий ще в античному світі. Так в багатих будинках Греції та Риму під колір стін використовували з шовку декоративні стелі. Якість такого стелі було звичайно набагато нижче, ніж у сучасних натяжних стелях, адже тканина не володіла стійкістю до світла, температури, пило, вологи, нарешті. І тому така стеля доводилося часто оновлювати.

Схожа технологія застосовувалась у Вірменії. На створений спочатку дерев'яний каркас натягували просочене водою з розведеним крейдою бавовняне полотно. Звичайно, такі стелі мали масу недоліків.

Сучасні натяжні стелі з'явилися в шістдесяті роки минулого століття та зробили їх шведські майстра. Ця нова технологія натяжних стель дуже швидко завоювала не тільки Європу, але й увесь світ. Але ідеальну полівінілхлоридну плівку для натяжних стель створили не у Швеції, а у Франції, формула цієї плівки, її технологія і до сьогоднішнього дня вважається засекреченою. Саме французькі сучасні полотна для натяжних стель вважаються дуже міцними та якісними.

Успішно освоїли виробництво сучасних натяжних стель Німеччина, Швеція, Італія.

Технологія сучасних натяжних стель включає закріплену плівку ПВХ на легкому багеті, при цьому створюється ідеально рівна поверхня стелі, дає можливість створити багаторівневий шикарний стелю.

Сучасна технологія натяжних стель дає можливість застосовувати різноманіття дизайнерської фантазії при створенні сучасних стель, використовувати безліч матеріалів, фотодрук, "зоряне небо", стелю у вигляді хвилі або конуса та інші фантазії.

Високо-професійні фахівці компанії "Леруа" зможуть змонтувати натяжна стеля будь-якої складності за доступними цінами.

Дзвоніть нам за телефонами: (044)360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.