Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Малюємо зірки на стелі

Французькі натяжні стелі з панорамою зоряного неба від компанії «Леруа».

У кожного в дитинстві була мрія - дотягнутися до небес. Зараз її можна реалізувати завдяки натяжним стелям - зоряне небо.

Ви зможете кожну ніч, милуватися та спостерігати іскристим зоряним небом.

Створюємо «зірки» на стелі

Ми рекомендуємо використовувати матовий натяжна стеля для створення - «зоряного неба». Безбарвна люмінесцентна фарба наноситься на таку стелю. Вдень стеля здається повністю чистим завдяки особливій прозорості, а от вночі в темряві ньому не можна бачити промальовані обриси зірок.

Тільки від Вашої фантазії залежить, яке зображення буде відображено на стелі. Можна завдати: далекі планети, комети, зірки, сонячну систему або сузір'я.

Найбільш економічним та простим варіантом створення елементів нічного неба є створення за допомогою люмінесцентної фарби. Основним мінусом такого варіанту можна вважати тільки те, що зірки (зображення) на натяжній стелі не будуть мерехтіти.

Вбудовуємо оптико-волоконний кабель

Цей спосіб дає ефект мерехтіння наших зірок.

Попереджаємо, що краще заздалегідь повідомити монтажникам компанії «Леруа» про те, що Вам потрібно встановити оптико-волоконний кабель для створення на натяжній стелі - зоряне небо. Тому, що для установки оптико-волоконного кабелю буде потрібно спеціальне устаткування та особливий вид монтажу. Крім самого кабелю потрібен буде светогенератор з обертовим фільтром. Завдяки цьому генератору «зоряне небо» буде мерехтіти.

Професіонали компанії «Леруа» зможуть спочатку встановити між основною і натяжною стелею - спеціальний каркас. Небесні світила та малюнок зоряного неба буде формуватися саме на цьому каркасі. Ви зможете самі вибрати малюнок для неба. Наші фахівці зможуть встановити точну копію частини неба з астрономічного атласу, так і довільний малюнок. Світлофільтр містить понад 30 відтінків. Зоряне небо буває різних кольорів.

Так само можливий варіант, вбудовування оптико-волоконного кабелю прямо в натяжний полотно - без установки додаткового каркаса. Ми рекомендуємо використовувати натяжна стеля з оксамитової фактурою. В таку стелю можна заховати оптико-волоконні нитки і приховати всі отвори. Якщо Вам потрібен «зорепад», то наші співробітники для цього зможуть витягнути нитку на 10 див. Такий прийом дуже ефектно виглядає на ультрафіолетових вінілових полотнах.

Дуже важливо, при створенні «зоряного неба» вибрати підходящий для цього стелю, підібрані в залежності від типу зображення зірок які будуть використовуватися. Ми рекомендуємо звернутися за консультацією, ось наші телефони: 8 (499) 409-50-60; 8 (963) 637-50-60. Так само можете приїхати та обговорити всі нюанси установки натяжної стелі до нас в офіс: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.