Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Поріз натяжної стелі

Натяжні стелі «Леруа» - шалено красиві та практичні, полотна витримують досить високі температури та придатні до використання у вологих приміщеннях.

Але в ряді ситуацій, полотно може бути зіпсовано. Найчастіше, це може статися із-за недбалого догляду за стелею.

Дуже часто, всі неприємності відбуваються під час ремонту. По необережності, бувають випадки, коли людина може пошкодити полотно гострими предметами: канцелярським ножем або будь-яким іншим будівельним інструментом.

Одного разу наш клієнт пошкодив полотно карнизом для штор. У підсумку, у разі недбалого поводження з ПВХ плівкою утворився поріз.

Як заклеїти поріз натяжної стелі до приїзду майстра?

Поріз натяжної стелі - дуже неприємна подія.

Основна складність полягає в тому, що якщо полотно знаходиться в підвішеному стані досить довго, то прокол стає більше. Тобто якщо вчора поріз натяжної стелі становив: 2-4 см, то вже через пару днів її діаметр може стати 5-8 см - це залежить від ступеня натяжки полотна. З цієї причини потрібно негайно заклеїти поріз!

Як це зробити?

До виклику спеціаліста: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 наклейте на поверхню порізу - скотч (липку стрічку).

Тимчасова міра, яка здатна запобігти збільшення розмірів дірки. Після такої перестраховки телефонуйте компанію «Леруа» (компанія, яка займається установкою натяжної стелі, яка здатна оцінити масштаби та порадити одне з 3-х рішень).

Ремонт порізу натяжної стелі.

Варіант 1. Заклеїти поріз ПВХ плівкою або декоративними фігурками.

Найбільш недорогий та простий варіант це заклеїти поріз ПВХ плівкою або декоративними фігурками. Основна перевага: економія часу, як правило, такий ремонт не займе багато часу. Недолік такого способу: трохи зіпсований зовнішній вигляд стелі. Цей варіант відмінно підійде якщо поріз натяжної стелі трапився у прихованому просторі (за карнизом, за шафою і т.д.).

Варіант 2. Майстер затягує пошкоджену область за периметр.

Можна так само назвати цей спосіб - оптимальним. В даному варіанті, дуже важливо як далеко поріз знаходиться від стіни. Якщо поріз знаходиться на близькій відстані (не більше ніж 20 см) то це ідеально. Майстер компанії «Леруа» може пошкоджену порізом область затягнути за периметр. Можна так само заклеїти поріз із зворотного боку. Якщо цей спосіб не підійде то існує велика ймовірність того, що полотно стелі доведеться замінити.

3. Варіант 3. Повна заміна натяжної стелі.

найдорожчий шлях - це заміна натяжної стелі. Буває так, що це єдине рішення проблеми. Не впадайте у відчай та в цьому випадку, зараз у компанії «Леруа» натяжні стелі продаються зі знижкою 35%, запросіть фахівця компанії, він зможе професійно порекомендувати оптимальний вихід з положення, порадити що ідеально підходить Вам натяжна стеля та повідомити вартість ремонту полотна або його заміну. Монтажники компанії «Леруа» неодноразово надавали допомогу в ремонті стелі. Вам потрібно зателефонувати на нашу контактним телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 і описати проблему. Після огляду місця події», майстер запропонує вам оптимальне рішення усунення проблеми.