Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі і потоп

У даній статті ми хотіли б розглянути випадок, коли потрібен невідкладний ремонт - це затоплення сусідами зверху.

Треба обов'язково сказати, що в цьому неприємному «подію» натяжні стелі - виграють перед іншими варіантами обробки, тому, що здатні достатньо довго утримувати воду та «надуватися» під тиском. Це чудова якість натяжних стель здатне врятувати Вас від несподіваного ремонту (не буде потрібно ремонт стін, підлоги), а меблі не потрібно буде реставрувати або замінювати.

Що робити в першу чергу?

Перше з чого варто почати - це відключити електрику, щоб уникнути короткого замикання, яке може призвести до пожежі.

Важливо дізнатися, з якої причини стався потоп. Якщо дзвінки до сусідів зверху нічого не дали та їх просто немає вдома, то рекомендуємо телефонувати в ЖЕК. Представник Жеку може перекрити стояк.

Після чого потрібно зателефонувати до монтажникам натяжних стель за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67 і підготувати ємкість для зливу рідини та залишайтеся вдома до приїзду майстрів.

Увага! Дуже важливо! Злив води з натяжних стель вимагає серйозних навичок. Якщо звичайний прокол натяжної стелі ви можете самостійно заклеїти, то у випадку затоплення, ви ризикуєте порвати і назавжди зіпсувати плівку ПВХ.

Крім того, вам невідома температура накопиченої води. Вода може бути досить гарячою.

Саме основне не затягувати з викликом спеціаліста. Тут питання часу: чим довше полотно під тиском, тим складніше потім виправити ситуацію без повної заміни полотна.

Злив води з натяжної стелі за всіма правилами.

Що роблять майстри «Леруа» у разі потопу?

Відтягують акуратно ПВХ-плівку, тим самим рідина безпечно зливається. Натяжні стелі бережемо.

Злити воду можна як через отвори для освітлювальних приладів або через край полотна. У цьому випадку стеля не буде пошкоджений.

В особливо важких випадках потрібно зняти полотно, яке після видалення рідини має бути ґрунтовно прогріте і вимушено знову. Нагрівання полотна потрібно для того, щоб полотно прийняв свою початкову структуру та повернулася у вихідне положення. У рідкісних випадках може знадобитися повна заміна полотна. Грамотно оцінити ступінь пошкоджень зможе тільки професіонал компанії «Леруа».

До нас звертаються по зливу води не тільки наші клієнти але і клієнти інших фірм. Дуже часто стикалися з ситуаціями, що компанія, яка проводила монтаж натяжної стелі, «не помічають» потребують допомоги своїх клієнтів і «відмахується» від їхніх проблем. І в цьому випадку наша компанія зможе Вам допомогти.

Наші фахівці не раз ремонтували полотна після роботи «горе майстрів», та знають, як правильно злити воду з натяжної стелі.

Щоб отримати консультацію потрібно просто зателефонувати: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. Так само можете приїхати та обговорити всі нюанси установки натяжної стелі до нас в офіс: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.