Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі та здоров'я

Кілька разів ми зустрічали інформацію, що натяжні стелі - шкідливі для організму. Описано, що матеріал, з якого створюються стелі, виділяє в повітряний простір приміщення якісь отруйні випари. Будь-яка людина, прочитавши таку «інформацію» намалює перед собою страшну картину: кімната наповнена газом і людей які перебувають всередині та весь час дышатэтим газом. Стає моторошно.

Компанія «Леруа» може сміливо сказати - це повна нісенітниця. Такі чутки можуть бути корисні тільки виробникам гашеного вапна. Такий своєрідний маркетинговий хід, що б люди за давнім звичаєм білили стелі або фарбували.

Натяжна стеля монтується за 1 день! Якщо ж поверхня стелі шпаклювати, штукатурити, ошкурівать, фарбувати то мінімум 7 днів мешканцям доводиться дихати пилом, з дуже шкідливими Для організму клейовими добавками. У багатьох людей такий дискомфорт часто провокує алергію.

Полотно натяжних стель виготовляється з ПВХ плівки. До слова сказати, ПВХ застосовується практично скрізь. З нього роблять лінолеум, ущільнювачі в холодильник, штучну шкіру і т.д. Завжди хочеться запитати у людей, які стверджують про шкідливість натяжних стель для здоров'я: як же Ви зберігайте продукти в холодильнику з ущільнювачем з ПВХ, ходіть багато років по лінолеуму і це ніяк не погіршило Ваше здоров'я?

Натяжні стелі це психологічне здоров'я

Стеля - повинен бути бездоганним, так вважає компанія «Леруа». Тому, що в іншому випадку, якщо стеля буде не повністю влаштовувати, то він буде дратувати, а саме його Ви бачите кожен день. При цьому потрібно зауважити, що якщо стеля кривий, косий, неакуратний то ваше роздратування буде тільки наростати. Буває так, що і голову піднімати не захочеться або входити в кімнату.

Як відомо - всі хвороби від нервів, а при такій ситуації не про якесь психологічне здоров'я мова не йде.

Багато хто вважає, що ПВХ-полотно створює в кімнаті парниковий ефект, оскільки воно не пропускає повітря. При цьому утворення вологи на стелі не відбувається. А якщо у вас в будинку хороша вентиляція, то це властивість ПВХ взагалі не доставить незручностей. Можна провести аналогію з вищеописаним лінолеумом, який, також, не пропускаючи повітря, жодним чином не впливає на повітрообмін в квартирі. Тим більше що підтримку належної атмосфери в приміщенні здійснюють двері, вікна, система вентиляції.

Невеликим недоліком натяжної стелі можна вважати запах, який утримується в приміщенні 1-2 години з моменту установки. Але це аж ніяк не проблема: запах повністю зникає безслідно і не завдає ніякого дискомфорту та шкоди здоров'ю господарів. Таким чином, твердження про негативний вплив натяжних стель на організм людини - вважаємо безпідставним.

Натяжні стелі можуть витримати потім - влаштований вашими сусідами, не бояться стелі та пробок від шампанського та мух, впливу сонця. Натяжна стеля «Леруа» буде радувати Вас кожен день своєю стійкістю до будь-яких неприємностей і красою.

Тим не менш, щоб уникнути можливих неприємностей, звертайтеся тільки до перевірених фахівців: самостійно встановлювати натяжні стелі все ж не варто.Правильно змонтовані стелі не тільки красиві, а й безпечні, надійні і довговічні. Вони не вбирають запахи та воду і поглинають шуми.

Щоб отримати таку красу у себе вдома потрібно просто зателефонувати: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67. Так само можете приїхати і обговорити всі нюанси установки натяжної стелі до нас в офіс: р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1.