Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Вибір кольору натяжної стелі: поради, рекомендації

Фахівці компанії «Леруа» в цій статті допоможуть Вам у виборі кольору натяжної стелі, залежно від функціонального призначення приміщення. Адже від того, як підібраний колір натяжної стелі. Найчастіше залежить душевне самопочуття мешканців цього приміщення, залежить загальне враження. Наші експерти пропонують кілька рекомендацій та порад у цьому важливому питанні.

Як вже сказано вище в залежності від функціонального призначення кімнати, залежить та колір стелі.

Самим універсальним кольором є зелений колір, адже такий колір допомагає зняти втому, допомагає розслабитися та відновити втрачені сили. Зелений колір натяжної стелі дає можливість встановити в будь-якій кімнаті, він робить таку кімнату просторіше та дарує їй свіжість. Щоб вигідно підкреслити стиль кімнати, надати її мешканцям впевненості та заспокоєння, стеля встановлюють в коричневому кольорі. Така стеля не відволікає увагу на себе, його встановлюють найчастіше у бібліотеках, передпокоїв, а можливо встановити в будь-якій кімнаті будинку.

А от щоб підняти життєвий тонус, підняти працездатність необхідно встановити червоний колір натяжної стелі. Такий стелю краще всього встановити в особистому кабінеті та вітальнях кімнатах, адже при такому кольорі стелі відпочити і розслабитися Ви не зможете. Цей колір викликає бурхливу діяльність, піднімає настрій.

Помаранчевий колір натяжної стелі теж піднімає настрій, він може зарядити позитивною енергією та оптимізмом, крім цього, він ще й підвищує апетит. Тому його встановлюють зазвичай в дитячих кімнатах, віталень, передпокоїв, але особливо на кухнях.

А ось відчуття безпеки дарує рожевий колір стелі. Його встановлюють у спальних кімнатах, дитячої або ванною. Така стеля пом'якшує кімнату, дарує спокій.

Відчуття свіжості та прохолоди подарують Вам всі відтінки синього кольору. Це один із заспокійливих квітів. Найбільше синій стелю підходить в дитячі кімнати, спальні, а також ванні кімнати.

Але особливо дизайнери компанії Леруа люблять жовтий колір стелі, вони рекомендують його встановлювати в дитячих, на кухнях, а також у ванній кімнаті. Адже жовтий колір-колір оптимізму, колір сонечка, він допомагає справитися з емоційним занепадом, з втратою концентрації.

А ось фіолетовий колір наші дизайнери рекомендують використовувати з великою обережністю. Його краще всього встановлювати в спальні або ванної, щоб насолодитися самотою, вдатися до аналізу, фіолетовий колір до цього підштовхує.

У вас вдома сірий стеля буде виглядати гармонійно з будь-яким інтер'єром, в будь-якому стилі. Сірий колір, це колір спокою і умиротворення, він добре підходить до особистого кабінету і на кухню.

А ось абсолютним нейтралітетом є білий колір стелі, білий колір підходить на стелю будь-якої кімнати. Єдина умова, це оформлення стін в будь-які інші кольори, але тільки не білий, а правильно і грамотно підібрані аксесуари, зроблять неповторний затишок у Вашому домі.

При виборі натяжної стелі необхідно по-перше, звернути увагу на пастельні відтінки, по-друге, слід пам'ятати, що темні, насичені кольори краще виглядають в глянсовому варіанті.

А ось яскраві кольори стелі, жовті, помаранчеві обов'язково повинні бути присутнім і в інтер'єрі приміщення, це світильники або подушки, або ще щось. Тоді кімната буде виглядати яскраво та стильно.

Співробітники компанії Леруа допоможуть Вам у виборі кольору натяжної стелі і його встановлення. Телефонуйте нам: (044) 360-75-92, моб.(067) 172-01-52, (066) 126-90-67