Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Типи натяжних стель

Натяжні стелі поділяються за типом матеріалу, з дуже великій колірній гамі та за варіантом кріплення.

В залежності від матеріалу натяжні стелі діляться на дві групи:

Перша група це натяжні стелі з полівінілхлоридної плівки, так званої терм усадкової. Плівка володіє всіма потрібними властивостями, вона сертифікована і є екологічно чистим матеріалом для встановлення її в житлових приміщеннях. Натяжні стелі з ПВХ мають велику перевагу з іншою групою тканинних натяжних стель, та тільки один єдиний мінус, при ширині вставки стелі більше двох метрів видно малопомітний шов. Натяжні стелі з ПВХ поділяються за кольором на матові, металік, лакові (глянсове) та перламутр, а взагалі існує більше 100 відтінків колірної гами.

Друга група натяжних стель - це тканинні стелі, тут спеціальний матеріал, який зовні дуже нагадує щільну тканину. Плюсом таких натяжних стель є те, що є можливість встановити без жодного шва стелю шириною до п'яти метрів, а також можна нанести на таку стелю фотодрук, будь вибране зображення з каталогу або індивідуально надано замовником та на стелю будь-якої ширини. Установлення та монтування тканинних натяжних стель така ж як і інших стель. Мінусом безшовних стель є невеликий вибір колірної гами, білий, чорний колір і кілька пастельних тонів.

Дуже популярні та найбільш поширеними є стелі ПВХ лакові, які налічують близько ста відтінків. Лаковий або глянцева стеля має вигляд гладкого стелі з дзеркальним ефектом і ця відбиваюча здатність збільшується, чим темніше саме полотно стелі.

Така здатність стелі дає можливість візуально збільшити висоту приміщення.

Є ще натяжні стелі з металевим блиском, це стелі з плівки металік і хоча вони дуже схожі зовні на лакові стелі, але вони зовсім інакше відображають навколо себе простір. Ніякий інший спосіб не допоможе домогтися такого ефекту. І хоча колірна гамма таких стель невелика, вони є золотистого кольору, срібної або бронзової, але створений ефект переливання кольорів, гармонійно вписується в інтер'єр правильно підібраного світла, такі стелі допомагають отримати справжнє диво у своєму приміщенні. Вартість натяжних стель металік кілька дорожче, ніж наприклад, лакові, але фахівці компанії "Леруа" впевнені, що іноді і переплатити можна.

А ось перламутровий матеріал для натяжної стелі є самим оригінальним. Його особливістю є те, що маючи всього один колір, він здатний замінити, завдяки своєму ефекту переливання відтінків багато інших видів натяжних стель.

більш детально Дізнатися про натяжних стелях, а також замовити можна зателефонувавши в компанію Леруа за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.