Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Як підбирати світильники до натяжних стель?

Натяжні стелі заслужено стали користуватися великою популярністю в оформленні інтер'єру будинку, квартири та будь-якого приміщення. У зв'язку з цим виникло питання про підбір освітлення в таких приміщеннях. Підібрати світильники до будь-якого натяжній стелі допоможуть Вам фахівці компанії "Леруа". А в цій статті ми коротко розповімо про підбір освітлення приміщення з натяжними стелями.

По-перше, необхідно враховувати особливість натяжної стелі, адже його плівка боїться перегріву, а так як сам натяжна стеля знаходиться зовсім близько від основної стелі, то все це необхідно враховувати при виборі освітлення.

По-друге, необхідно правильно вибрати тип світильника. Від того, як кріпляться світильники, вони поділяються на стельові, тобто вони кріпляться зовсім близько до стелі, вбудовані світильники та підвісні.

Стельовими називаються тому, що кріпляться ці світильники дуже близько до стелі або ж на самій стелі. Для цього на основному стелі треба приготувати спеціальні «бази», на які та будуть монтуватися стельові світильники, а так як каркас цих світильників безпосередньо прилягає до натяжній стелі, то необхідно використовувати лампи, які не будуть давати багато тепла. Такими є люмінесцентні енергозберігаючі лампи, вони не дають багато тепла при нагріванні, але такі лампи великі та їх мало використовують з натяжними стелями. Звичайні лампи ставлять обов'язково з плафоном, він поділяє стелю від лампи.

Що б в натяжній стелі змонтувати вбудовувані світильники необхідно, перш за все, зробити так звані «бази» в певних місцях, де і будуть закріплені світильники.

Вбудовувані світильники встановлюються в натяжну стелю наступним чином - у запланованих місцях на стелі робляться так звані «бази». Після чого до «баз», саме в них будуть закріплені світильники, підводиться електроживлення. І ось на основний стеля монтується натяжна, на ньому виділяються місця за розміром відповідні «баз» та наклеюються підсилювальні кільця, в середині цих кілець вирізують отвори. Фахівці компанії Леруа допоможуть підібрати такі світильники, зовнішня частина яких допоможе приховати підсилювальні кільця на отвір в стелі. Все це повинні робити, високо кваліфіковані фахівці, які є в компанії "Леруа". Адже діаметр отвору в натяжній стелі має бути не менше, ніж діаметр світильника, який буде вбудований в стелю, але він повинен бути більше діаметра зовнішньої сторони цього світильника, яка буде закріплюватися , після установки вбудованого світильника.

При підборі світильників до натяжних стель необхідно враховувати та температурний режим.

Адже від перегріву світильником може деформуватися в місцях дотику полотно натяжної стелі. Що б цього не сталося, необхідно встановлювати лампи потужністю до 35 Ватт, а лампи з більшою потужністю тільки в тому випадку, коли вони знаходяться в встраиваемом великому світильнику та зовнішня частина якого знаходиться далеко від рівня стелі.

Наші рекомендації щодо застосування різних ламп для вбудовуваних світильників в натяжних стелях.

Перше це світлодіодні лампи.

Світлодіодні лампи відмінно вписуються в вбудовувані світильники навіть великої потужності, але вони дуже дорогі, а от світлодіодні лампи слабкої потужності зовсім недорогі та зазвичай їх використовують як декоративну підсвітку, яка прикрасить інтер'єр приміщення.

Друге це галогенні лампи.

Ось галогенні лампи найчастіше і використовують під вбудовані світильники. Але необхідно пам'ятати, що є два види галогенних ламп з вбудованим відбивачем тепла. І для вбудовуваних світильників треба використовувати галогенні лампи з відбивачем тепла вперед, тоді тепло буде йти в кімнату, а не на натяжна стеля. А ось галогенні лампи з відбивачем тепла назад не можна використовувати у вбудованих світильниках, так як тепло йде за лампу і за натяжна стеля, що в свою чергу призведе до нагрівання самого світильника та нагрівання натяжної стелі.

І третє це енергозберігаючі лампи.

Їх зазвичай використовують у вбудованих світильниках натяжних стель в приміщеннях великої площі, так як люмінесцентні лампи мають самі по собі великі розміри. І щоб така лампа не нагрівала полотно натяжної стелі, необхідно збільшити відстань між основною та натяжною стелею. Фахівці компанії "Леруа" з готовністю допоможуть Вам розібратися у виборі ламп у вбудовувані світильники натяжних стель.

Світильники підвісні.

Найбільш легким варіантом встановлення світильників на натяжна стеля як раз та є підвісний світильник. Але і тут не обійтися без фахівців, адже світильник-люстра повинні мати кріплення, це зачіп у вигляді трикутника, для того щоб її підвісити на гак на стелі.

Гак на стелі теж встановлюють фахівці, адже необхідно, щоб було точне співпадання гака на основному стелі та отвори для нього на натяжній стелі. Потім необхідно перевірити кріплення для гака на люстрі, щоб воно діставало вже при натягнутому натяжній стелі до гака в стелі. Якщо ж у вподобаної люстрі немає кріплення у вигляді трикутника, тобто, немає гака, то така підвісна лампа кріпитися на спеціальною кріпильної планки. Але тут необхідно підготувати базу, до якої кріпильна планка пригвинчується і таким образів монтується підвісна люстра. І завжди при установці підвісних світильників необхідно враховувати те, що верхній склянку підвісний люстри повинен закривати отвір натяжної стелі, тобто діаметр вирізуваного отвори для кріплення повинне повністю прикриватися. При установці підвісних світильників на натяжні стелі краще. Якщо лампи і стеля будуть розділені склом плафона, втім як і при стельових світильниках.

У випадку, коли лампи в люстрі спрямовані вгору, часто використовуються люмінесцентні енергозберігаючі лампи, світло яких до того ж дуже добре поєднуються з матеріалом натяжної стелі.

Все що Ви хочете дізнатися про освітленні та виборі світильника для натяжних стель телефонуйте в компанію "Леруа".

Наші телефони: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.