Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Приховане світлодіодне підсвічування натяжної стелі

В даний час з появою натяжних стель, з'явилося і приховане світлодіодне підсвічування, яке в свою чергу настільки поліпшило інтер'єр приміщення, що зробило ці стелі чарівними. У чому секрет прихованої світлодіодного підсвічування натяжної стелі компанія "Леруа" допоможе Вам розібратися, а якщо у Вас з'явиться бажання, то встановити у Вашому приміщенні.

Використання одночасно безлічі маленьких лампочок створює світлодіодну стрічку, яка дозволяє створювати в приміщенні додаткове розсіяне освітлення, легкий рівномірний світло приємний оку. Залежно від кольору світлодіодних стрічок може змінюватися та інтер'єр приміщення, адже яскраві кольори, наприклад, червоний, синій або зелений привнесуть в інтер'єр екстравагантності і незвичайною ефективності. А от щоб кімната, виконана в класичному стилі, виглядала розкішно, і благородніше, використовують білі світлодіодні стрічки. Вони є універсальними, так як підходять під будь-який інтер'єр, зроблять Ваш натяжна стеля виразним та ефектним.

Установка на натяжній стелі прихованої світлодіодного підсвічування.

Фахівці компанії "Леруа" допоможуть Вам встановити приховану світлодіодне підсвічування, якщо Ви вибрали її колір. Вона і називається прихованою, бо встановлюється в спеціальну конструкцію, сама стрічка не повинна відображатися на стелі, а тільки випромінюване світло повинен залишатися видимим. Сам монтаж світлодіодної стрічки може бути проведений та в гіпсокартонну конструкцію, але особливо він гарний за натяжною стелею. Глянсове полотно натяжної стелі дуже ефективно відбиває світло, та легке світіння тільки прикрасить інтер'єр Вашого приміщення.

Для того щоб правильно встановити приховану світлодіодне підсвічування необхідно щоб досвідчений майстер не порушив основні правила її установки.

Адже якщо неправильно буде встановлена конструкція, тоді Ви будете змушене бачити щодня металевий профіль для гіпсокартонного стелі, електропроводи, будівельне сміття. Технологічно правильна установка світлодіодного підсвічування всі ці проблеми усуває, сама стрічка не буде відображатися на стелі. Тому компанія "Леруа" гарантовано заявляє про високу класифікації своїх майстрів, які технологічно грамотно встановлюють світлодіодні підсвічування натяжних стель.

Інтер'єр Вашого приміщення з прихованою світлодіодним підсвічуванням найкращим чином зміниться, більш ефектним і виразним стане стелю, підкреслюючи його красу та глянець. Ошатно по-святковому засяє Ваш стеля від кольоровий світлодіодної стрічки, перетворюючи буденні дні до свята.

Фахівці компанії Леруа із готовність допоможуть Вам у виборі та установці прихованої світлодіодного підсвічування натяжної стелі. Телефонуйте за телефоном: (044) 360-75-92, моб.(067) 172-01-52, (066) 126-90-67