Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Натяжні стелі у вологих приміщеннях

Зовсім не дарма натяжні стелі виборюють першість в обробці приміщень. Виявилося, що навіть у вологих приміщеннях, де постійна вогкість і пари, де все може набрякнути та потріскатися, навіть в таких умовах можна і потрібно встановлювати натяжні стелі. І якщо Ви вирішили зробити ремонт, наприклад, у ванній кімнаті, а як відомо там пар та вогкість буває щодня, то натяжні стелі якраз те що треба. Адже такі стелі не тільки гігієнічні, але ще і дуже ефективно зможуть прикрасити інтер'єр ванної кімнати. Тому питання про те, як зробити таку обробку, щоб на багато років забути про черговому ремонті і яка не вимагає особливого догляду, а тільки буде радувати око.

До появи натяжних стель, щоб прикрасити стелю, зробити його привабливим і щоб він служив довго, багато експериментатори клеїли шпалери та прості і миючі, але результат був невтішним. Всього через кілька місяців, а іноді набагато раніше матеріал шпалер набухал, відставав від стелі, ні про яку інтер'єрної красу та мови не могло бути. Доводилося все починати заново, ремонт, пошук нового вирішення цього нагального питання.

Питання про стелю у вологих приміщеннях завжди був одним з головних питань при ремонті або будівництві будинку. В даний час багато для ремонту стелі у ванній використовують фарби, адже дійсно є сучасні фарби, які не бояться вологи. Але якщо б не одне але, коли Вас залили зверху, вода потрапила на стелю, він намокає та при висиханні на стелі залишаються плями і розводи, а іноді навіть фарба потріскається місцями, а це вже зовсім не фарбує стелю. І навіть якщо зверху вода не потрапила на стелю, то через високу вологість багато фарби не витримують та починають тріскатися, про ефективність ремонту в такому випадку не доводиться говорити.

Фахівці компанії "Леруа" рекомендують стелі у вологих приміщеннях ставити з плівки ПВХ, тобто монтувати натяжні стелі.

Чому саме натяжні стелі, та тому, що плівка ПВХ володіє дуже високою вологостійкістю. Ця плівка не покриється тріщинами та не згорнеться в трубочку. Плівка ПВХ зможе витримати води до 100 літрів на 1 квадратний, так що якщо стеля залитий зверху, після видалення води він просихає і стає на своє місце, рівний і красивий. В цьому Ви можете бути спокійні.

Натяжні конструкції стелі здатні витримати температури до мінус п'яти градусів та до плюс п'ятдесяти.

Фахівці компанії "Леруа", встановлюючи натяжні стелі у вологих приміщеннях, наприклад, у ванній кімнаті, впевнені в тому, що можливості сучасних конструкцій зроблять кімнату чарівною і найголовніше, Ви надовго забудете про ремонт. А сама установка натяжної стелі не перетвориться для Вас на тривалий ремонт, а буде проведена за кілька годин, без зайвого будівельного сміття. Кріпляться такі стелі просто, гарпунным способом, який надійно утримує стельове полотно, навіть якщо Вас залили сусіди, а після його можна зняти і потім назад закріпити. Вид і якість такої стелі не постраждає.

Дизайнери компанії "Леруа" допоможуть Вам вибрати й усього розмаїття кольорової гами саме те, що найбільш ефективно підійде інтер'єру кімнати, зможуть виконати навіть індивідуальну фотодрук.

Так як пар на плівці ПВХ швидко випаровується, адже вона не вбирає пар, то такі натяжні стелі та не забруднюються, але якщо і з'явилася пил з роками, то її можна буде протерти вологою серветкою.

Всі перераховані вище достоїнства ще раз підтверджують, що у вологих приміщеннях краще всього встановлювати натяжні стелі і компанія "Леруа" Вам у цьому допоможе.

Телефонуйте за телефоном: (044) 360-75-92, моб. (067) 172-01-52, (066) 126-90-67.