Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Короб для натяжної стелі

Натяжна стеля - це практичний та зручний спосіб в найкоротші терміни зробити ремонт. Однак з'являються певні труднощі при встановленні точкових світильників. Ось чому до монтажу натяжної стелі підлогу нього монтують декоративний короб. Він дозволить надійно заховати вентиляцію і встановити додаткові точкові світильники, тобто зробити ідеальну підготовку під монтажний профіль. У даній статті ми опишемо, які можуть бути короби та який варіант краще вибрати.

Прямокутна класика

Короби прямої форми - це найпростіші короби, вони створюють додаткову окантовку по периметру всього приміщення. Виконується вони, кріпильних профілів та гіпсокартонних листів. Ця робота не дуже довга, але дуже копітка. Під час монтажу потрібно не забути про заставної, до якої буде кріпитися монтажний профіль.

Найкраща товщина короба це 30-40 сантиметрів, це дозволить ідеально розташувати світильники.

Молдинг (стельовий плінтус) проклеюється по периметру кімнати, він додасть конструкції додаткову гармонію.

Найкраще Вам підійде - прямокутний короб, якщо Вам подобаються прості форми.

Монтаж короба прямокутного це робота для справжніх професіоналів, вона передбачає кілька циклів:

- чорна робота

- шпаклівка

- фінішна обробка

В результаті отримуємо ідеальну основу під полотно натяжної стелі.

Радіусні конструкції

Радіусний короб підійде тим людям, які не йдуть на компроміси зі своїм смаком, та не шукають легких шляхів. Такі короби можуть бути різної форми: еліпс, квадрат із заокругленими кутами, овал. Відтворити на стелі можна абсолютно будь-яку геометричну фігуру. Особливістю кріплення до короба натяжної стелі, є кріплення профілю до прямої, а до вигнутої поверхні. Такий вид кріплення коштує дорожче.

На радіусний цикл виготовлення короби потрібно: 9-10 діб, а наприклад на прямий короб піде всього 5-6 днів.

З-за технологічних циклів роботу прискорити не можна. Але при цьому в результаті Ви отримуєте відмінний продукт, який підкреслить Вашу індивідуальність і смак. Вашу кімнату можливо візуально витягнути або навпаки стиснути в залежності від того, який ефект Ви хочете досягти. Найбільшим недоліком радіусного короби - є трудомісткість конструкції, що істотно позначається на вартості.

Багаторівневі короби

Якщо у Вас високі стелі, то співробітники нашої компанії зможуть створити для вас архітектурні композиції з гіпсокартону. Не обов'язково обмежуватися одним рівнем. Дуже популярним є «заставної світло, по периметру короби монтується спеціальний кишеню, в нього буде вкладено лайт-шнур. Такий світло створює інтимну атмосферу і використовується окремо від основного світла. Високі стелі дають можливість створити короб в кілька рівнів. Така робота займає більше часу. Але при цьому результат Вас не розчарує: натяжна стеля отримує особливу окантовку. Від Вас залежить якою короб вибрати або обійтися без нього. Якщо Ви хочете недорогий та швидкий ремонт - то можна обійтися без декоративного короба. Але якщо Ви хочете по-справжньому, що то ексклюзивне та унікальне то декоративний короб від компанії «Леруа», саме для вас. Замовити натяжну стелю з декоративним коробом дуже легко, просто зателефонуйте: (044) 360-75-92.