Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Звукоізоляція квартири натяжними стелями

Шумоізоляція в натяжній стелі представляє собою полотно особливої прошарком різних матеріалів, які здатні ізолювати звуки.

Звукоізоляція в столиці це дуже корисна функція. У житловому кварталі, в якому все забудовано, багатьом людям з-за тонкого стелі доводиться часто чути багато різних та непотрібних звуків, які можуть розбудити посеред ночі або відволікати Вас від роботи. Рідко, що б хтось реагував на прохання поводитися тихіше. Ось чому залишається або мириться з шумом та не звертати на нього уваги, або встановити натяжна стеля з шумоізоляцією. При монтажі ПВХ стелі або тканинних стель з використанням звукоізоляційної прошарком можна назавжди позбавиться від дратівливих звуків раз та назавжди. Звукоізоляційний прошарок знизить шум на 20дБ, а полотно при цьому додасть 5 дБ звукоізоляції.

Ціна натяжної стелі зі звукоізоляцією.

Вартість натяжної стелі зі звукоізолюючою прошарком залежить від трьох факторів:

- ціна матеріалів для шумоізоляції

- вартість установки натяжної стелі з шумоізоляцією

ціна на натяжна стеля

В компанії «Леруа» вартість монтажу такої стелі одна з найбільш великих в Києві. Переконатися в цьому Ви зможете просто зателефонувати: (044) 360-75-92.

Порядок дій для установки такої стелі:

- Проведення всіх необхідних підготовчих робіт з стелею.

- Повна гідроізоляція

- Накладення шару з матеріалом, який буде ізолювати тепло та звук

- Роботи для пароізоляції

- Установка натяжної стелі

Матеріал який заповнить простір безпосередньо між полотном та стелею, відмінно справляється із завданням: ізолювання звуків. Потрібно зауважити, що натяжка такого полотна з функцією шумоізоляції обійдеться лише в 6 сантиметрів поверхні. Найчастіше такі незначні зміни в просторі непомітні. Матеріали для ізоляції шумів, накладають на підготовлену покриття з дротів, матеріали побачити через натягнуте полотно буде побачити неможливо. В інших аспектах стелі зі звукоізоляцією встановлюються так само як звичайні натяжні стелі. Акустичні стелі мають сертифікати якості та вони повністю безпечні для навколишнього середовища. Монтаж такої стелі може бути зроблений без застосування теплової гармати, а по часу це не займе більше часу.

Зменшення рівня шуму при установці звукоізоляційних стель залежить від щільності експлуатованих матеріалів. Є ще один плюс при монтажі такого звукоізоляційного стелі - температура в квартирі зросте на кілька градусів. Цей ефект особливо помітний взимку.

Звукоізоляції стель найчастіше використовують такі матеріали:

- Пінополістирол

- Скловату

- Блоки пінополіуретану.

Більшість компаній для того, що б встановити шумоізоляцію в стелях використовує спеціальну скловату. Її особливі властивості при невеликому рівні прошарку економлять висоту приміщення. При цьому якість звукоізоляції не страждає. Такі плити з скловати з функцією шумоізоляції показали свою ефективність на практиці і дуже затребувані будівельниками. Така скловата повністю безпечна для людини та навколишнього середовища. Потрібно запам'ятати, що використання натяжних стель зі звукоізоляцією крім декоративного оформлення квартири робить приміщення більш затишним за рахунок зниження шуму та зберігає тепло взимку. Замовити такий стеля в Києві легко, просто зателефонуйте нам: (044) 360-75-92.