Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Стильно та екстравагантно. Чорний натяжна стеля

Словосполучення - чорний стелю або чорний натяжна стелю - дуже дивні, та навіть лякають. Людям хочеться, що б обстановка в будинку була такою ж як у відкритому просторі (земля під ногами темна, а небо світле). Саме з цієї причини всі правила (класичні) по оформленню інтер'єру пропонують використовувати світлі відтінки для стель.

Але за останній час уявлення про традиційному інтер'єрі буквально перевернулося з ніг на голову. Достаток тісно розставленою меблів - змінилося мінімалізмом, місце дерев'яних поверхонь прийшли нікельовані або сталеві, а в інтер'єрах стали активно використовуватися самі несподівані кольору. Ось чому чорні стелі - виявилася дуже до речі. Особливо якщо це чорні стелі з ідеально рівною, матовою або глянцевою (дзеркальної) поверхнею - система натяжних стель.

У вашому будинку цілком може з'явитися кімната з чорним глянсовим натяжною стелею - якщо Ви є прихильником всього стильного, сучасного та оригінального.

Дуже красиво така стеля виглядає у ванній. Чорний глянсовий натяжна стеля здатний створити відчуття приватності та глибини. При цьому сучасні дизайнери охоче використовують чорні блискучі стелі і оформленні будь-яких інших приміщеннях: кухонь, віталень, спалень та коридорів.

Найбільш затребуваним та поширений варіант чорного натяжної стелі в компанії «Леруа», є дзеркальний (глянцевий) стеля. При виборі такого кольору - чорного, при абсолютно гладкою поверхнею стелі буде відбивається вся кімната, що дає особливий ефект.

Візуально чорний колір здатний розширити простір, що виглядає дуже стильно.

Інший варіант, який можливий при використанні чорного кольору стелі - матові чорні стелі. Часто матові чорні стелі використовуються з замшевої текстурою. Така стеля повністю поглинає світло, і створює відчуття спокою та глибини.

Завдяки сучасним матеріалам, можливо, влаштувати чорний натяжна стеля з ефектом об'ємного покриття, з художнім зображенням або нанесеним фото. Така стеля не може набриднути, він виглядає дуже складно та цікаво.

Цікаво виглядають стелі, коли дизайнери чорні ділянки стелі поєднуються з елементами інших кольорів, наприклад білим. Потрібно не забувати, про освітлення в приміщення, де Ви вирішили використовувати чорний стелю.

Якщо поєднувати комфортну підсвічування стін, з підсвічуванням елементів в кімнаті та власне підсвічуванням стелі, то чорні полотна не лякають і не тиснуть, а навпаки, допомагають створити затишну обстановку.

Дуже цікавий варіант це стелі - «зоряне небо», які використовують світлодіодне або оптоволоконну підсвічування. Для таких стель чорний колір як і інші темні тони - ідеально підходять.

Замовити чорний натяжна стеля в Києві дуже легко просто зателефонуйте: (044) 360-75-92.