Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Авангард і натяжна стеля

Кожна сучасна людина віддає перевагу стильному інтер'єру. На сьогоднішній день існує безліч різних стилів інтер'єру, кожен з яких має свої характерні риси та тонко підкреслює індивідуальність господарів будинку.

Наприклад, авангардом називають художньо-архітектурний стиль інтер'єру, який бере свій початок ще в початку двадцятого століття під активним впливом революційних настроїв, які панували переважно в колах молоді.

Авангард та натяжна стеляФахівці, виділяють стиль авангард як повну протилежність класичному стилю. Інтер'єр, виконаний у цьому стилі, неодмінно припаде до душі творчим людям з оригінальним смаком і нестандартним мисленням, а також волелюбним та незалежним.

Як відомо, авангард як стиль зародився в революційний період, а відповідно не буде користуватися великою популярністю серед людей, які віддають перевагу затишному та спокійному інтер'єру з традиційними елементами.

Стиль авангард, це нестандартні підходи, зухвалі рішення та яскраві кольори, одним словом - динаміка, яка присутня в кожному куточку стилю. Основний упор в стилі авангард робиться саме на колір, цей стиль дозволяє поєднувати непоєднуване, мікс відтінків і кольорів. При цьому варто враховувати тонку грань між вульгарністю і яскравістю та в підсумку вийти вражаючий результат.

Найголовніше в стилі авангард - це деталі. Велике значення відіграє саме стелю, в більшості варіантів дизайнери намагаються виконати його відповідно з даним стилем, але при цьому застосовують недовговічні оздоблювальні матеріали. Самим ідеальним варіантом для стилю авангард є натяжні стелі. Асортимент натяжних стель настільки широкий, що не виникає проблем підібрати полотно під той чи інший стиль.

У перекладі з франц. стиль авангард означає - передовий загін. У тому випадку, якщо Ви прагнете йти в ногу з часом та нетрадиційно підходити до оформлення власного інтер'єру, тоді даний стиль є самим ідеальним варіантом.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Що стосується натяжної стелі для стилю авангард, він не обов'язково повинен бути білим, можливе використання різних відтінків і фактур натяжної стелі. Цікавим варіантом стане фотодрук на натяжній стелі. При виборі натяжної стелі, пам'ятайте, що стиль авангард не потерпить нудних та не цікавих рішень. Компанія "Леруа" пропонує Вам широкий асортимент натяжних стель. Довговічні й надійні полотна прекрасно впишуться в стиль авангард. Телефонуйте нам за телефонами (044) 360-75-92, (067) 172-01-52 та наші менеджери із задоволенням відповідять на всі Ваші питання і допоможуть у виборі натяжної стелі.