Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ампір і натяжна стеля

Великий популярністю при створенні сучасного інтер'єру користується стиль ампір. Даний стиль вважається своєрідним відображенням римської класики, яка ідеально поєднується з єгипетськими мотивами.

Якщо трохи заглибитися в історію виникнення даного стилю, то можна сказати, що вперше про нього заговорили у Франції, ще на початку дев'ятнадцятого століття. Батьком ампіру можна вважати живописця Жака Луї Давида.

ампір і натяжна стеляГоловним атрибутом стилю ампір вважаються звичайно ж колони, ліплення на стінах та пілястри. Характерними рисами стилю ампіру в інтер'єрі є наявність античних зразків культури: сфінксів, грифонів.

З моменту виникнення стилю ампір мистецтво стало більш монументальним і масштабним. На зміну тонкого стилю Людовика XVI приходить пафос, помпезність та зайва розсудливість.

Після закінчення революції у Франції почали приїжджати численні художники та архітектори, які почали активно працювати в новому для себе стилі. На відміну від своїх попередників, стиль ампір має досить космополітичний характер і повністю виключає з-за своєї регламентованості, будь-яку можливість створення національних місцевих шкіл, що ніяк не завадило згодом створити різновид стилю.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Сьогодні стиль ампір є улюбленим для багатьох поціновувачів історії та класики. Практично всі елементи інтер'єру покриваються схожими золоченими прикрасами, наприклад: книги, меблі, стелю. Для повної гармонії необхідно встановити глянсовий натяжна стеля, який можливо так само обробити по периметру позолоченою ліпниною. Для тих, хто хоче створити по істині аристократичну обстановку, рекомендуємо встановлювати натяжні стелі з фотодруком. В якості зображень можуть служити малюнки відомих битв або подій в певну епоху.

Для тих, хто все ж таки більше віддає перевагу класиці і стриманості в інтер'єрі неодмінно підійдуть білі матові натяжні стелі, які обрамлені позолоченим багетом, різної ширини.

Замовити якісні натяжні потоки Ви зможете у компанії "Леруа". Ми працюємо на ринку натяжних потоків вже не перший рік, тому пропонуємо Вам широкий асортимент якісних натяжних стель та швидку і грамотну установку. Приїжджайте до нас в офіс, який знаходитися за адресою р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1 або телефонуйте за телефонами (044) 360-75-92, (067) 172-01-52. Приємних покупок разом з компанією "Леруа".