Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Ар-деко і натяжна стеля

Стиль інтер'єру ар-деко вважається досить таки усталеним, поштовхом до його розвитку вважають паризьку виставку. Ар-деко переводитися як "декоративне мистецтво". Найбільшою популярністю даний стиль користувався ще в тридцятих і сорокових роках, але за словами фахівців, в даний час він знайшов друге дихання, в результаті чого почалася оновлена хвиля даного стилю.

Ар-деко і натяжна стеля

Дуже популярний та досить знаменитий стиль ар-деко є реакцією на вимушений аскетизм життя, який обумовлений Першої Світової хвилею. Головними складовими цього стилю є дорожнеча та розкіш. Стиль відомий в інтер'єрі як ар - деко є безпосереднім змішанням стилів Неокласицизм і Модерн, які відрізняються прагненням до деяких надмірностей і пишності.

Можна сміливо сказати, що стиль ар-деко у чому протиставлений стилю ар нуво, характерними особливостями якого є плавні лінії, жіночність, декоративність і витіюватість.

Важливим складовим у цьому стилі є наявність сучасних мотивів, а точніше більше строгості у всіх елементах: замість флористичних візерунків - абстрактні та геометричні, замість плавності - різкість. Незграбність, геометричність, деякі елементи "хай-теку", чисті лінії - все це можливо знайти в стилі ар-деко.

В даному стилі створювалися картини та скульптури, споруди та будівлі, предмети меблів. При цьому навіть в моді виникли певні зміни - дизайнери розробили взуття і одяг у стилі ар - деко.

Стиль ар-деко можна назвати еклектичним із-за присутності в ньому етнічних мотивів. Така особливість пов'язана з можливістю подорожувати по світу (археологічні знахідки).

Зазначимо, що інтер'єри в даному стилі насичені світлом, одним словом ар-деко - це стиль свого часу, а точніше його яскраве відображення.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Для даного стилю характерними рисами є:

- застосування таких матеріалів, як алюміній, слонова кістка, шкіра зебри та акули, емаль;

- оформлення геометричним орнаментом, ступінчастими формами, енергійними і кривими лініями;

перевага віддається контрастним поєднанням кольорів.

Ідеальним натяжною стелею для стилю ар-деко є темний натяжна стеля. Фактура такої стелі може бути якою завгодно, це справа смаку. Цікавим рішенням стане натяжна стеля з золотої плівки та багаторівневої конструкції. Імпровізуйте разом з компанією "Леруа". Ми пропонуємо Вам широкий асортимент натяжних полотен, серед яких знайдеться ідеальний варіант для Вашого інтер'єру. Замовити натяжну стелю в Києві можливо по телефону: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.