Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Кантрі і натяжна стеля

Масово стиль кантрі в інтер'єрі почали застосовувати зовсім недавно, стиль кантрі він же "сільський"стиль припав до душі багатьом. Здавалося б які можна внести зміни або доповнення до сільський стиль? Відповідь проста - натяжні стелі.

Варто відразу сказати, що стиль кантрі в різних куточках Землі відрізняється, з-за відмінності в "селах". Наприклад: скандинавське кантрі - це будиночок з чистого дерева, американське кантрі нагадує ранчо, російське кантрі нагадує традиційну хату, а от українське кантрі - це дух музею Пирогово.

Кантрі і натяжна стеляПри цьому абсолютно не має значення, яку конкретно стиль кантрі близький саме Вам, його основною ідеєю є мінімалізм технологічності та офісної атмосфери в інтер'єрі побільше простоти та затишку. Виходячи з таких якостей стилю, ми пропонуємо Вам білий матовий тканинний стеля, він чудово підійде для тих, хто є шанувальником максимально натуральною стилізації під інтер'єр кантрі. Якщо Ви хочете створити інтер'єр в стилі кантрі та передати при цьому все тепло та сільську атмосферу, то неодмінно варто встановити натяжна стеля. Всі переваги даного покриття в тому, що це міцний, надійний, безпечний, довговічний та красивий матеріал.

На сьогоднішній день стиль кантрі став дуже затребуваним, з-за великої популярності всього екологічного, натурального і природного.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Якщо зазирнути в історію, можна сказати, що стиль кантрі бере свій початок ще з початку двадцятого століття. Купуючи заміський будинок, у деяких виникає бажання обставити його як було у своєї бабусі, так як в цьому та криється комфорт, максимальний затишок і звичайно ж спогади про дитинство. Вже у другій половині двадцятого століття інтер'єри в стилі кантрі завоювали величезну популярність.

Невеликий рада, тим, хто хоче втілити в реальність свою мрію інтер'єр в стилі кантрі: перед тим. як почати активну роботу над дизайном інтер'єру кантрі, варто вибрати країну, колорит якою Вам найбільш прийнятний. Тільки представте собі, що будинок або окрема кімната можуть нагадувати про українській хаті, російській хаті, американському ранчо або французької фазенді.

Натяжні потоки стали невід'ємною частиною інтер'єру стилі кантрі, так як завдяки своїм властивостям і великій різноманітності є ідеальної обробкою базового натяжної стелі. Якісна установка натяжної стелі - це можна сказати половина успішного ремонту. Довіртеся професіоналам своєї справи та компанія "Леруа" із задоволенням допоможе з вибором натяжної полотна та монтує його в швидкі терміни. Ми знаходимося за адресою р. Київ, ул.Воровського, 19, офіс 1, також Ви завжди можете зателефонувати нам за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.