Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Кітч і натяжна стеля

Кітчем називають одне з явищ масової культури, в основі якого лежить екстравагантність зовнішнього вигляду, а також крикливості його елементів. Широке поширення стиль кітч завоював в різноманітних формах стандартизованого побутового прикраси.

Варто відзначити, що для даного стилю властиво присутність в одному інтер'єрі безліч елементів різного стилю (наприклад: класики і кантрі), захоплення ширвжитком, численні різноманітні аксесуари, кольорова дисгармонія.

Кітч і натяжна стеля

У більшості випадків інтер'єр в стилі кітч робить так сказати викликає враження - чи то заперечення естетики або навпаки - тяга до розкоші.

Сучасні дизайнери вважають, що даний стиль є найбільш зухвалим та неоднозначним, його обирають переважно творчі та ексцентричні натури, для яких різноманітність і не поєднання форм і кольорів є стилем життя.

Інтер'єр в стилі кітчу характеризується наявністю псевдо - розкішних елементів інтер'єру (старовинний стіл, пофарбований у яскравий колір), підробленими оздоблювальними матеріалами (ненатуральна шкіри крокодила, недорогі дрібнички, які зроблені як подобу дорогих предметів), сильним колірним несочетанием, повною протилежністю такому стилю, як мінімалізм, імітація розкоші та максимум блиску.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

Як Ви вже зрозуміли стиль кітч - це цілий простір для яскравої дизайнерської фантазії. Ідеальним варіантом обробки стелі в даному інтер'єрі є яскравий натяжна стеля. Ви запитаєте чому? Натяжна стеля володіє різними властивостями, наприклад: звукоізоляція, пожаробезопастность, вологостійкість, міцність, надійність, безпека. Завдяки такому стельового покриття Ви на тривалий час забудете про ремонт.

До того ж, завдяки різноманітним колірним рішенням, Ви зможете з легкістю підібрати яскравий натяжна стеля. Для стилю кітчу є ідеальним насичений глянсовий натяжна стеля.

Натяжні стелі в Києві стали доступні кожному, так як в компанії "Леруа" на постійній основі діють всілякі знижки та акції, завдяки яким Ви зможе встановити натяжна стеля недорого.

Для інтер'єру в стилі кітч підійдуть натяжні стелі з фотодруком, при цьому зображення може бути яскравим та неординарним. Таке цікаве рішення обробки стелі неодмінно стане головним акцентом всього інтер'єру.

Дзвоніть нам прямо зараз і отримаєте приємну знижку, наші телефони: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.