Натяжна стеля
Галерея
Ціна
Тех розділ
Декоративна штукатурка
Прайси
Галерея
Фрески
Фрески
Шпалери ручної роботи
Картини
Прайси
Як замовити
Галерея
Тепла підлога
Nexans
Ексон
LED-освітлення
Прайси
GIRA
Прайси
Сходинки
Прайси
Галерея

Наші телефони в Києві:

(044) 360-75-92

(066) 126-90-67

(067) 172-01-52

Класицизм і натяжна стеля

Стиль класицизм став користуватися популярність ще в сімнадцятому та дев'ятнадцятому століттях. Іншими словами це стиль, створений спеціально для палаців. Термін класицизм так і перекладається - зразковий. В основі цього стилю лежать кращі зразки античної архітектури. Класицизм в інтер'єрі проявляється завдяки своїй логічності і строгості, королівської витонченості та велично монументальності практично у всіх елементах інтер'єру.

Класицизм і натяжна стеляСтиль класицизм, за словами дизайнерів є одним з найбільш затребуваних на сьогоднішній день, стиль пізнаваний по чіткої геометрії, суворим гармонійним пропорціям, симетрії планувальних рішень, спрямованості композиції вгору, відчуття простору та повітря.

Класицизм ніколи не втратить свою актуальність, ніколи не вийде з моди. Тому можливо сміливо застосовувати даний стиль та не переживати про те, що через рік це буде вже не модно.

Основним засобом композиції в архітектурі класицизму вважаються потужні колонади, які виражають холодну велич, а також пілястри та фронтони на фасадах. Що ж стосується конкретно французького класицизму, можна сказати, що він обумовлений інтересом до античних мотивів, ідеалів розуму, героїчним образам. Естетика цього стилю-е то декоративний блиск, парадності, це мистецтво нового класу.

Інтер'єри стилі класицизму багаті та розкішні, вони характеризуються якісними дорогими матеріалами (шовк, камінь, натуральне дерево) і стриманим декором. В більшості випадків є колони, скульптури, ліпнина, напівколони. На підлозі лежить художній паркет з дерева цінних порід, а от стіни зрідка можуть обтягуватися спеціальними інтер'єрними тканинами, при цьому вікна драпіруються великими ефектними шторами.

Ви бажаєте отримати додаткову знижку 5-7% на натяжну стелю? Поділіться з друзями посиланням:

 

І повідомте про це нас за телефоном: (044) 360-75-92 або (067) 172-01-52

При такій розкоші варто приділити особливу увагу стелі, сучасні дизайнери при оформленні інтер'єру стилі класицизм застосовують натяжні стелі, так як вже з часом перевірили всі властивості даного стельового покриття та довіряють йому. Білі матові натяжні стелі або сатинові натяжні стелі з легкої золотистою обробкою неодмінно впишуться в такий інтер'єр і займуть почесне місце серед головних елементів інтер'єру.

Цікавим рішенням стане установка натяжної стелі з фотодруком, при цьому зображення може бути непомітним, але при цьому прекрасно доповнювати основну ідею стилю інтер'єру.

Ще більше інформації про те, який саме підійде натяжна стеля для стилю класицизм Вам із задоволенням розкажуть наші менеджери. Замовити натяжну стелю Ви зможете за телефонами: (044) 360-75-92, (067) 172-01-52.